Зіркові волиняни «засвітилися» у кліпі відомого гурту. ВІДЕО

19 Травня 2020

Гурт «Фіолет» випустив кліп на пісню «Життя прекрасне», долучивши до зйомок усіх охочих прихильників з різних куточків України та світу і своїх зіркових колег.

Серед героїв відео і зіркові волиняни – радіо- та фестведуча Вікторія Жуковська і музикант Андрій Тимчук.

«Місяць прем‘єр стартував! Наше нове відео на пісню «Життя прекрасне», зроблене разом з вами. На пам‘ять про дні карантину, про які ми обов‘язково колись згадуватимемо з усмішкою і навіть деякою ностальгією!», – анонсував кліп фронтмен гурту Сергій Мартинюк.

На відео хтось займається спортом, хтось п’є каву і читає книги, хтось ловить щасливі миті з друзями та рідними, але всі вони суголосно з музикантами погоджуються, що життя – прекрасне.

«Цьогоріч весна справді особлива. Пандемія коронавірусу загнала всіх по домівках, перевівши життя у режим очікування. Ця вимушена пауза надихнула нас розібратися, як проводять карантин зіркові колеги та улюблені #фіолетfamily.

Ми зібрали короткі фрагменти життя абсолютно різних людей і змонтували з них кліп на найбільш життєствердну пісню Фіолету, аби нагадати, що попри ситуативні проблеми, — життя прекрасне. І не питайте нас, чому Колос тепер співає для дитячих іграшок, Іван Марунич — таксує, а Макс Кідрук — їсть одразу три піци. Життя під час карантину непроста штука — краще вмикайте відео та бережіть себе!

Ми дуже вдячні кожному з #фіолетfamily, а також зірковим колегам, які надіслали свої відео для кліпу. Дякуємо за ваш час і креативність: Сергій Кузін, Соня Сотник, Роман Скрипін, Іван Леньо, Віктор Винник, Денис Жупник, Ірена Карпа, Макс Кідрук, Андрій Тимчук, Іван Марунич, Руслан Горови, Остап Микитюк, Вікторія Жуковська, М’яч Dreadball», – йдеться в анонсі до відео.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter