Шо-у-Шафі учасника гурту «Флайzzza» Андрія Тимчука

10 Квітня 2017
Текст: Ольга МАГАС
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
Локація: фотостудія «Marmelad»


Учасник відомого луцького гурту «Флайzzza» Андрій Тимчук, якого багато хто знає як Тіму, однаково яскраво виглядає як на сцені, так і в житті. Кожен його образ – ретельно підібраний та мегапозитивний, як і хіти наших музикантів.

На зустріч з «Таблоїдом Волині» у фотостудію «Marmelad» Тіма приніс величезний наплічник, в якому помістилося стільки речей, що очі розбігалися. І одна крутіше іншої! Пропонуємо й вам оцінити стиль знаного артиста.

Кожна річ, яку обирає для себе Андрій, оригінальна, цікава та зручна. У нього немає численних костюмів та краваток і тим більше не побачите черевиків з гострими носками. Зате крутезних бейсболок, ременів та футболок у шафі Тіми чимало.«Cropp», «Iron City», «Urban Planet» – улюблені бренди музиканта. У одязі цих торгівельних марок його можна побачити найчастіше.

«Люблю речі з принтами на етно-, урбан- або музичну тематику. Одяг шукаю у магазинах вищезгаданих брендів або на стоках чи «секонді», бо там можна знайти ексклюзивні речі за гарною ціною», – зізнається Андрій.Улюблені барви Тимчука – зелений, синій, жовтий. Музикант зауважує, що останнім часом також звертає увагу на чорно-білі та сірі кольори.

«Раніше одягався більш яскраво, а зараз обираю стриманіші кольори. Мабуть, подорослішав», – сміється Андрій.


[caption]
Чи не найзручніша річ у гардеробі Тіми[/caption]

Найдорожчі речі в гардеробі Тіми – придбані закордоном. Це, зазвичай, куртки або взуття. Буває, що і друзі щось цікаве з Європи підженуть. Як, наприклад, у випадку кросівок, які тепер використовуються для концертів – надійні, міцні та дорогуваті.

«В нас у «Флайzzzі» в плані покупок одягу існує такий собі «сімейний підряд». Буває, що Івашка «списує» мені якусь річ, яка на нього замала. Іноді і я, коли бачу, що річ на мене завелика, але класна, то можу йому її придбати чи підказати. А буває, що ми можемо купити однакові речі, не домовляючись про це (сміється, авт.).

Алла дуже тямить в шопінгу. Вона в цій справі просто професорка! Знає всі точки, де можна знайти оригінальні та ексклюзивні речі, і часто підказує нам про шось цікаве», – ділиться секретами музикант.
Тіма каже, що часто оновлює гардероб під час гастролей. Зізнається, що, бувало, увесь свій заробіток закордоном «спускав», в пошуках акційних якісних речей.

Колись Андрій дуже любив аксесуари: браслети, намиста, годинники. Зараз лишилися побутові дрібнички – окуляри та гаманці.

Виявляється, ще зі студентських років Тимчук мав мрію створити власну лінію одягу. Зараз часто тематичний стиль для «Флайzzzи» розробляє разом із колегами. Вигадує концепцію, мудрує над макетами логотипів та принтів і періодично співпрацює з швачками і виробниками одягу на замовлення.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter