«Життя повинне бути смачним»: як Маргарита Січкар вчила лучан жити зі смаком. ФОТО

24 Березня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Відома київська рестораторка, бізнес-вумен та, як вона сама себе називає, міністр щастя Маргарита Січкар вчила лучан жити зі смаком.

Майстер-клас під такою назвою відбувся у Палаці культури 23 березня.

Як розповіла Маргарита, дуже часто журналісти брали в неї інтерв’ю і запитували, як вона стала успішною, в чому її секрет, як стільки всього встигати і знаходити час для сім’ї (у Січкар троє дітей і дві внучки). І вона почала на цю тему готувати виступи, в результаті вийшов дуже класний майстер-клас, за яким навіть вийшла книга «Щоденник успішної жінки».


Тож вона на власному прикладі показує ту формулу щасливого життя та той набір інструментів, які кожному дозволять жити і отримувати задоволення.На думку Маргарити Січкар, є 8 компонентів життя зі смаком. Вони однакові для чоловіків та жінок, але знаходяться для них у різній послідовності. Так, для чоловіків на перших місцях буде робота, самореалізація, для жінок - сім'я, діти. Так закладено природою. Проте це не заважає жінкам також себе реалізовувати у професійній сфері.

На першому місці – образ, тобто наша зовнішність, стиль.

«Знаєте, є така приказка: «Встречают по одежке, провожают по уму». То, якщо у вас з одягом і з розумом все нормально – у вас одразу бонуси з’являються. Але одяг повинен відображати ваш світ. Дуже часто зірки стають заручниками тих образів, які їм придумують. Мені дуже шкода Андрія Данилка, якого Вєрка Сердючка просто витіснила із повсякденного життя. І він дуже втомився від цього образу, повірте.

У кожного із нас повинен бути свій стиль. Спробуйте. Чому жінки вдягають плаття чи шпильки лише на якесь свято? Чому, коли виходять заміж, починають носити якісь джинси, футболки, мовляв, а для чого чоловіка спокушати – ось він сидить уже поруч. А чоловіки хочуть, щоб їх спокушали завжди», - впевнена рестораторка.

Наступний компонент – здоров’я. Це те, що у нас всередині. Це їжа, енергія, яку ми даємо, середовище, в якому знаходимося.

«Є два види хвороб: які приходять ззовні, інфекційні, і ті, які ви накопичуєте роками. Перші лікує лікар, другі виникають через ваші страхи, образи, все неприємне, яке носите роками, якщо не все життя. Всі вже зараз знають про психосоматику, все це так і є», - впевнена жінка.

Щоб бути здоровим, слід в першу чергу звертати увагу на харчування.

«Я можу писати книги, таку кількість дієт випробувала на собі. І прийшла до висновку, що дієти – це все бізнес. Є такий термін як «свідоме харчування». Ви повинні розуміти, що те, що вкидаєте в себе, відображається на вас ззовні», - каже Маргарита.

Серед інших сфер, які ведуть до життєвої гармонії і над якими треба постійно працювати – це друга половинка, діти, робота, навчання, благодійність та хобі. Тож Маргарита поділилася секретами, як бути привабливою жінкою, яким повинен бути справжній чоловік, як поєднати щасливе материнство і роботу, як зберегти внутрішню гармонію і бути щасливою кожний день. До вашої уваги – кілька найцікавіших цитат із її майстер-класу «Життя зі смаком».

***

Чоловік про жінку повинен думати тоді, коли він відбувся як мужчина. Якщо це правильний мужчина, який бере відповідальність за своє життя і тих, кого він у нього впустив.

***

Ми, жінки, можемо чоловіків надихати, а можем і «вгробити». Ми сильні в цьому плані. Якась гадалка може сказати: «Поробила». А нічого вона не «поробила», мужчини, запам’ятайте: як тільки ви зробите жінку нещасливою – всі нещастя прийдуть до вас одразу вгості.

***

Помітила таку закономірність: усі успішні мужчини, з якими я спілкуюсь, їх успіх напряму залежить від того, настільки задоволені їхні дружини.

***

Один мій знайомий, доволі забезпечений чоловік, розлучився з дружиною. Він купив їй квартиру на Троєщині і машину якусь Субару чи Сузукі. Сам живе в величезному домі, має цілий автопарк. І у нього почалися неприємності в бізнесі. Якийсь мудрий чоловік йому сказав: «Видно, ти якусь жінку образив». Він зустрічається зі своєю колишньою дружиною і питає: «Скажи мені, ти щаслива?». Вона йому з іронією: «Ага, на Троєщині, на Субару». Він запитав, де вона хотіла б жити і яку машину хоче. І все, що вона просила, зробив. І через тиждень всі проблеми закінчилися і навіть бізнес пішов вгору. І він, каже, так прокайфував від цього, і стосунки дружні з екс-дружиною налагодилися, вона йому зараз ледь не як рідна сестра.

***

Основний компонент жіночої сексуальності – любов до себе, до свого тіла. Ви ідеальні! Ваше тіло – ідеальне! Всі стандарти нам нав’язалися через конкурси краси, через телебачення, глянцеві журнали. Ви подивіться, хто володіє цими журналами! Чоловіки перетворили тіло жінки в товар!

***

Чому ви сидите на дієтах, якщо від природи пишечка, пухленька, смачненька? Ви випромінювали енергію, а коли сідаєте на дієту – стаєте злою, бо всі їдять, а вам не можна.

***

Дуже правильно сказала героїня фільму «Їж, молися, кохай». Пам’ятаєте, вона любила піцу, а її подруга жалілася, що не може застебнути ґудзик на штанах. А вона каже: «Ну і що, був хоча б один чоловік, який пішов від тебе, тому що в тебе ґудзик не застібається?». Ні! Бо це для нас має значення, а не для них.

***

Вони і про целюліт наш нічого не знали, і ми не знали, поки нам не розказали, що це погано. Нормально собі жили і думали, боже, це так гарненько. Тому це сміття треба викидати з голови.

***

Ми беремо чоловіків не красою, а енергією, яку ми їм даємо. Тому ми повинні бути легкими, веселими.

***

Фліртуйте, будьте кокеткою. Якщо мужчина бачить, що його жінка подобається іншим чоловікам, у нього прокидається альфа-самець: «Це моє!». Він сам починає більше проявляти знаки уваги.

***

Справжній чоловік – це той, якому все по плечу, а не по барабану.

***

Розвивайте вміння насолоджуватися життям. Навіть коли просто їдете в машині чи автобусі, подивіться по сторонах, подивіться, як за вікном світить сонце, вдихніть запах весни. Вона так смачно пахне! Ці деталі додають такої насолоди в життя.

***

Чоловіки – дуже цікаві співрозмовники. Задавайте їм більше питань. Хороших питань – таких, над якими треба подумати.

***

Якщо діти хворіють – у сім’ї щось не так. Коли діти хворіють, особливо простудними захворюваннями, вони таким чином щось хочуть вам сказати. Знову ж таки психосоматика. Прислухайтеся до них.

***

Заради дітей ви повинні не жертвувати чимось, а бути щасливими – і тато, і мама. І тоді діти теж будуть щасливими.

***

Чим щасливіша жінка – тим щасливіша сім’я. Не потрібно тягнути лямку, життя у вас одне!

***

У кохання теж є формула. У ньому повинно бути 4 базові речі: це турбота, відповідальність, розуміння і повага. Якщо чогось одного немає – ні про яку любов мова йти не може. Це може бути взаємне використання один одного, може бути просто добре з людино. Але любов – це глибоке почуття.

***

Ми виросли на такій літературі, що якщо кохання без страждань – це не кохання. Треба страждати, ридати. Ні, насправді в коханні все дуже комфортно. Але тоді ви кіно б не дивилися, розумієте.

***

Дуже рекомендую книгу «Законний шлюб» Елізабет Гілберт. Там уся еволюція законного шлюбу. Я думаю, що в майбутньому шлюбів взагалі не буде. Вони не потрібні. Печатки в паспорті давно нікого не тримають. Не потрібні ніякі чиновники, які б вам дозволяли жити разом і любити один одного.

***

У парі має бути один принцип – тобі зі мною добре і мені з тобою добре. А для цього треба щось робити – ми повинні чути один одного, прислухатися один до одного, має бути спільна мета, спільна мрія.

***

Дітям ви повинні дати дві речі – молоко і мед. «Молоко» – це все матеріальне, на чому багато батьків зараз зациклюються – освіта, харчування, одяг і так далі. А «мед» – це смак життя. Діти повинні бачити, що життя прекрасне. Тато і мама повинні приходити з роботи і посміхатися, говорити зі своїми дітьми. Вчити їх, що життя нелегке, але це пригода і труднощі роблять людей сильнішими. Запам’ ятайте, що «мед» важливіший!

***

Коли у вашому житті виникають якісь проблеми, їх завжди потрібно вирішувати. Це таке собі випробування себе. Але завжди у вирішенні проблеми повинна бути краса, повинен бути смак. Подивіться на будь-яку проблему, як на нову подорож із пізнання світу і себе. І коли ви переживаєте якісь почуття, це теж вас міняє.

***

Життя повинне бути красивим, смачним!
***

Передрук без годи "Таблоїда Волині" заборонений

8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter