ЗаКаЗуХа: Найвідомішим Корсакам України в День народження

15 Вересня 2016
Сьогодні весь 40-й квартал Луцька окутався у аромати святкових букетів та смачних тортиків. А все тому, що у одній з відомих родин міста – подвійне свято! Дні народження відзначають найвідоміші Корсаки України – Іван Феодосійович та Віктор Іванович.

Письменник, публіцист, почесний громадянин Каменя-Каширського та Луцька, член Національної спілки письменників України, журналіст Іван Корсак є яскравим прикладом того, як завдяки титанічній праці можна не лише сформувати успішний бізнес, а й зробити вагомий вклад у культуру рідної області та країни.

Читачі та пошановувачі Вашого творчого таланту вітають Вас, Іване Феодосійовичу, з ювілеєм! Ви вчите нас, що відкривати щось нове та цікаве можна у будь-якому віці. Головне – вкладати в свою справу душу, незалежно від того, чи це бізнес, чи книга. А ще великим Вашим досягненням є те, що Ви змогли передати любов до праці сину.

А Вас, Вікторе Івановичу, хочемо попросити – зупиніться! Бо поруч із Вами у пересічного чоловіка виникає купа комплексів! )))) Не кожен зуміє і докторську роботу захистити, і в медицині попрацювати, і бізнесом керувати та ще й розбиратися у культурі та мистецтві.

Ми зичимо вам Іване Феодосійовичу та Вікторе Івановичу здоров’я, сил, натхнення! Хай все задумане втілюється, а усі проблеми вирішують легко та швидко. Будьте крепкі, як ті столітні дуби, і успішні, як всі герої «Forbes»!

Многая літа вам!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter