• банер чікос

ЗаКаЗуХа: Колосу від Кукурудзи!

28 Грудня 2016
«День народження у тебе, не сумуй, а веселись! День народження у тебе, усі мрії щоб збулись!», - саме такими словами сьогодні привітав би Теодор Кукурудза відомого волинянина, фронтмена гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка, якби вони, звісно, товаришували. А дружити з Сергієм хоче чимало людей, адже він – справжня зірка телеефірів та сцен.

Нині у відомого «Колоса» Волині – свято! Тож усі шанувальники та шанувальниці Вашого, Сергію, таланту вітають з Днем! І, хоча Ви не потрапили до фіналу «Х-Фактора», у наших серцях ви і фіналіст, і лауреат, і володар усіх можливих премій. Та й, зрештою, ще є куди розвиватись – «Україна має талант», «Колос країни», «Колос. Діти», врешті-решт… )))

Ми зичимо, щоб ви, які б сцени не підкорювали, завжди пам’ятали про своє коріння. І, навіть наспівуючи «Трусики в ромашки» десь на переповненому найбільшому стадіоні у США, щоб кричали – «Україна зе бест! Волинь – зе кулест!».

Бажаємо Вам здоров’я, успіхів у творчому житті, затишку в особистому житті та всього гарного і солодкого! Будьте, співайте, радуйте!

А від імені «Таблоїда Волині» хочемо додати, що всім з гордістю розповідаємо, як сам «Колос» був редактором нашого видання!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter