Wedding Аrt: фотограф Юлія Лиса

26 Вересня 2016
У рубриці «Wedding Аrt» ми розповімо про людей, які зроблять головний день Вашого життя по-справжньому незабутнім. Довіртеся професіоналам і Ваше весілля буде неповторним!

Юлія Лиса – юний та талановитий фотограф, який може передати душевність людини через кожен знімок. Її роботи особливі тим, що у буденних днях і звичайних людях вона помічає справжнє щастя. Світлини наповнені сімейними радощами та любов’ю до людей.

Ця щира дівчина ще навчається у коледжі, та має вже достатньо досвіду, аби охоче творити для вас чудові фотографії в день весілля.

«Кілька років тому я придбала професійний фотоапарат і просто фотографувала друзів та близьких мені людей. Спершу це було просто хобі, такий собі спосіб самовиразитися, а згодом крок за кроком розвивала свою майстерність. Недавно почала займатися цим професійно, адже мені подобається співпрацювати з людьми, ловити їхні емоції та постійно вдосконалювати свої навички», – розповідає Юлія.

У творчому доробку Юлії фотографії різноманітної тематики: портрети, lovestory, весілля, святкові дні, сімейні та дитячі фотосесії.

Контактний телефон: 0956287480
Сторінка спільноти у ВК


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter