Митець – як мольфар: нова Розмова в Музеї Корсаків
Інтерв'ю з Олегом Давиденком розпочинає новий, четвертий, сезон культурологічного проєкту дослідниці українського сучасного мистецтва Світлани Федонюк «Розмова в музеї Корсаків».
08 Квітня 2024
Успішно!
Ми спробували з’ясувати, що лучани знають про спорт-шик та який одяг обирають для себе
Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА
«Таблоїд Волині» у межах постійної рубрики «Вулична мода Луцька» завітав у Центральний універмаг міста. Цього разу ми спробували з’ясувати, що лучани знають про спорт-шик та який одяг обирають для себе.
Нагадуємо про приємний сюрприз – сертифікат номіналом 300 гривень на шопінг у ЦУМі. Його отримає один учасник – переможець голосування.
Віддати свій голос можна вподобавши основну світлину, де образ зафіксовано повністю (Важливо! Враховуватимуться голоси лише за перше фото!). Відтак найяскравіший учасник за версією наших читачів отримає подарунок.
Голосувати можна до 3 травня включно. Переможця оголосимо 4 травня.
Чарівна Марія
Якщо чесно, то за модою не слідкую. Лише в Інстаграмі. Там знаходжу для себе щось нове.
Речі зазвичай купую у торгових центрах Луцька та Рівного. Також замовляю через інтернет, зокрема Інстаграм.
Люблю спортивні речі.
Кросівки купувала у Рівному – 1500 гривень. Штани придбала у нас на базарі. Гривень 500,напевно. Курточка зі стоку – 1500 гривень. Кофтина – 800 гривень. Не пам’ятаю вже, де купувала. Рюкзак – 2000 гривень. Придбала у рівненському ТЦ.
Бліц: Що ви знаєте про спорт-шик?
Відповідь: Я не знаю, що таке спорт-шик (сміється – авт.).
Мила Віта
Те, що тобі подобається, те, що тобі підходить, напевне, найкраща мода. Переглядаю Інстаграм, інші соцмережі. На кожен день для себе вибираю кежуал.
Коли їжджу з батьками кудись на відпочинок, то ми заїжджаємо у Німеччину. Там я стараюся собі щось придбати. Це і вигідніше, і набагато більший вибір. У Луцьку іноді заходжу у ТЦ або у стоки. Кросівки я замовляла через інтернет – 1500 гривень. Джинси і курточку купувала в Німеччині – 20 (прибл. 630 гривень) і 30 євро відповідно (прибл. 950 гривень). Гольф – гривень 15, з «Єврошопу». Сумку не пам’ятаю, де придбала.
Бліц: Що ви знаєте про спорт-шик?
Відповідь: Я думаю, що спортивний стиль завжди був зручним, а його зробили ще й дуже модним і класним. Це зацікавило багатьох, тому зараз багато хто ходить у такому одязі та гарно виглядає.
Мамуся Таня
Я слідкую, але так собі. На речі можу десь у Фейсбуці подивитися, в Інстаграмі, у магазині.
Купую одяг і в луцьких ТЦ, і закордоном.
Взуття Estro купувала минулого року – 1600 гривень. Курточку на базарі придбала, років три назад, напевно, за 1000 гривень. Рюкзачок Victoria’s Secret передали з Америки. Сорочку і штани купувала у луцькому ТЦ – 600 і 800 гривень відповідно.
Бліц: Що ви знаєте про спорт-шик?
Відповідь: Це, напевно, кросівки зі стразами, спортивні костюми з лампасами, блискітками. Щось типу цього.
Дизайнерка Настя
Звісно, я слідкую за модою, тому що я вчуся на дизайнера. Мені самій цікаво поєднувати різні образи, експериментувати. Я часто їжджу у Чехію, Італію, Німеччину, Францію, тому я черпаю своє натхнення закордоном.
Купую одяг у торгових центрах та бутиках.
Взуття Mohito купила зі знижкою за 600-700 гривень. Штани придбала мама. Вона знає, що я люблю. Вона теж така модненька. Пам’ятаю, що купили за гривень 800. Піджак шила на замовлення – 950 гривень. Сумочку мені теж купила мама – 800 гривень. Блузку придбала у бутику за 500-600 гривень.
Бліц: Що ви знаєте про спорт-шик?
Відповідь: На мою думку, спорт-шик – це поєднання здорового способу життя і здорового харчування. Якщо ти правильно харчуєшся, то ти гарно виглядаєш і зовні, і всередині.
Позитивний Діма
За модою не слідкую. Одягаюся у те, у чому мені зручно. Купую різний одяг. Вдома його «міксую».
Зазвичай купую одяг на «секондах».
Кроси замовляв через інтернет. Не пам’ятаю ціну. Джинси – 500 гривень, куртка – 200, футболка – 30 гривень. Усе брав десь на секонд-хендах. Кепчик – «Єврошоп».
Бліц: Що ви знаєте про спорт-шик?
Відповідь: Не «шарю».
Довідка
Спорт-шик – модна течія, яка поєднує у собі елегантність та активність. У цілому тенденція дозволяє вести активний спосіб життя, зберігаючи вишуканість та індивідуальний стиль.
Урівноважити образ, в якому занадто багато спорту допоможуть елегантні туфлі або босоніжки на шпильці. Образ у стилі спорт-шик можуть доповнювати сумочкою «кроссбоді» або шкіряним рюкзаком навіть зі стразами.
Спорт-шик дещо трансформувався на користь зручності, став більше похожим на спортивний. Багато дизайнерів відмовляються від шпильок та обирають для своїх моделей стильні кросівки. Також часто надають перевагу кедам, черевикам на тракторній підошві й сліпонам. Парки почали носити з трикотажними платтями, а клатчі змінили на зручні рюкзаки.
Що стосується крою, то тут переважають речі прямого, вільного або трапецієподібного силуету. Для спорт-шику характерне поєднання різних фактур і матеріалів.
Базові речі, які допоможуть створити лук у стилі спорт-шик, можна знайти у будь-чийому гардеробі – це майки, футболки, кардигани, трикотажні светри, плаття, вільні штани.
Головне тут – деталі. Обов'язковими атрибутами спорт-шику є «правильні» аксесуари. Це можуть бути об'ємні сумки, напівспортивне взуття, трикотажні або в'язані гетри, бейсболки, каучукові браслети.
Тенденцією стилю, яка підійде для сміливих дівчат з ідеальною фігурою, стала спортивна білизна, яку одягають під прозору майку.
Носити одяг у стилі спорт-шик можна:
На роботі, якщо у вашому офісі вільний стиль.
На виставці сучасного мистецтва та у модному ресторані.
На зустріч з подругами і побаченні.
Всюди, де хочете зарекомендувати себе в актуальному, динамічному образі та створити враження волелюбної і неординарної особистості.
***
Передрук без дозволу редакції «Таблоїда Волині» заборонений
Як на мене, то хлопчина вдягнутий найкрутіші)
27 Квітня 2018, 19:17