Вперше у Луцьку відбудеться «WEST TOURISM FORUM 2018»

13 Червня 2018

У Луцьку відбудеться перший туристичний форум – «WEST TOURISM FORUM 2018».

Спікерами форуму, який пройде 15 червня за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 КРЦ «Адреналін Сіті» (кінокомплекс), будуть кращі експерти у сфері туризму з Києва, Одеси, Львова та Луцька.

Форум, в першу чергу, орієнтований на власників і керівників туристичного бізнесу, готельєрів, рестораторів, менеджерів туристичних фірм та організацій, власників та менеджерів логістичних і транспортних компаній, представників влади, організаторів масових заходів (фестивалів, концертів, тощо), працівників музеїв, закладів культури, а також усіх зацікавлених у розвитку туристичної галузі міста Луцька та усіх, хто прагне знайти партнерів для реалізації ідей та бізнесу у сфері туризму.

Учасниками форуму можуть стати ті, хто прагне бути в курсі нових тенденцій, відчувати туристичний ринок, розуміти смаки та очікування клієнтів, а також дізнатися як креативно створювати і просувати нові конкурентноспроможні туристичні продукти.

Вхід – вільний.

Щоб взяти участь, потрібно попередньо зареєструватися на сайті. Реєстрація учасників при вході здійснюватиметься з 8:30 до 9:30 год. Початок форуму – о 9:30 год.

Організатор – РМБА Бізнес-Академія. Генеральний партнер – Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter