Волинські озера – у ТОП-12 найкрасивіших місць України, в яких неодмінно варто побувати туристам

31 Березня 2018

Насправді Україна - дивовижна країна з багатим туристичним потенціалом. Тут є на що подивитися: і гори, і водоспади, і тепле море, і безкраї степи, зелені ліси.

Сайт Adfave пропонує за допомогою цього огляду відправитися у віртуальну екскурсію найцікавішими місцями України, серед яких - і волинські озера.

1. Гора Говерла

Гора Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей та вважається найвищою горою України. Її висота 2061 м над рівнем моря.

2. Село Ділове, Рахівський район, Закарпатська область

Географічний центр Європи в Діловому неподалік Рахова. Слова «Україна - це Європа» мають точне географічне обгрунтування.

3. Дендрологічний парк «Софіївка», Умань

Чудовий парк і найромантичніше місце! Одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII - першої половини XIX ст.

4. Шацькі озера

Група з понад 30 озер в Любомльському та Шацькому районах Волинської області, в межиріччі Прип'яті і Західного Бугу.

5. «Український Версаль», місто Батурин

Резиденція останнього гетьмана Війська Запорозького - Кирила Розумовського.

6. Підгорецький замок з привидами

Історія свідчить, що 60-річний власник замку Вацлав Жевуський одружився на 19-річній дівчині Марії, яку дуже ревнував. З чуток, знавіснілий Вацлав, убивши дружину, замурував її в стіну замку. З тих пір люди бачать привид Марії.

7. Актовський каньйон

Надзвичайно красивий скелястий комплекс лісової та водної екосистем, в обрамленні гранітних валунів.

8. Озеро Лемурійське - Мертве море на півдні України

У Херсонській області біля села Григорівка унікальне рожеве озеро з ропою, яка має лікувальні властивості. У літрі води з Лемурійського озера міститься на п'ятдесят грамів більше солі, ніж в Мертвому морі.

9. Сахара по-українськи - Олешківські піски

Одна з найбільших пустель на європейському континенті, що розкинулася в Цюрупинському районі Херсонської області. Її пісок може нагріватися в спеку до 78 градусів.

10. Венеція в Вилково

Унікальне містечко на воді, розташоване в місці, де Дунай впадає у Чорне море. Тут можна спуститися на човні по Білгородському каналу і проплисти по каналу Лілій.

11. Водоспад Шипіт

Водоспад висотою 14 метрів розташований в глибокій ущелині річки Пилипець на північних схилах гірського масиву полонини «Боржава» Карпатського регіону. Починаючи з дев'яностих років, сюди в липні кожного року з'їжджаються хіпі та представники інших субкультур України та з-за кордону на неформальний фестиваль, який завершується святом Івана Купала.

12. Оптимістична печера

Це найдовша в світі гіпсова печера. Вона знаходиться поблизу села Королівка на Тернопільщині.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter