Відомий телеведучий з Луцька озвучив головного героя мюзиклу з Меріл Стріп

09 Серпня 2018

Українським голосом юного Біла Андерсона – одного з головних героїв нашумілого мюзіклу за участю Меріл Стріп «Мама Мія 2» – став ведучий ранкової програми «112 хвилин» лучанин Микола Сирокваш.

Це всього лише другий фільм за участю Миколи. І за його словами, незважаючи на відсутність акторського досвіду, – все вийшло.

«Це було надзвичайно цікаво та складно водночас. Акторського досвіду в мене практично немає, за винятком невеликих курсів. Але є мрія і бажання звучати в кіно. Багато хто думає, що дублювати це просто читати текст, вгадати з правильним темпом та інтонацією. Насправді все складніше. Треба бути в самому герої, у тому настрої, у тих обставинах і в тому стані, щоб глядач, сидів у кінотеатрах, не відчував фальші і був упевненим, що саме так цей герой говорить на нашій мові. А коли ти не є професійним актором - це непросто. Однак завдяки досвіду режисера та моєму великому бажанню, - все вийшло», – ділиться враженнями про роботу над фільмом Микола Сирокваш.


Герой ведучого – юний Біл Андерсон, який розбиває серця дівчатам. Він дуже легкий, яскравий, з надзвичайним почуттям гумору та незрівнянно теплим ставленням до головної героїні фільму Софі, яку зіграла Аманда Сефрід.

Микола розповідає, що обидва героя, яких він дублював, а першим був Грант Леклер з фільму «Красуня на всю голову» – дуже схожі: «Вони обидва яскраві, веселі і без кінця закохують у себе дівчат. Упевнений, навіть серед глядачок не знайдуться ті, які залишаться до них байдужими».

Примітно, що обох героїв зіграли британці: Біла – Джош Ділан, а Гранта – Том Хоппер.

Будемо слідкувати за успіхами Миколи у мистецтві дубляжу, а поки ведучий запрошує всіх кіноманів на прем'єру мюзіклу «Мама Мія 2» 9 серпня.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter