• банер чікос

Шотландський лорд заговорив голосом лучанина

18 Січня 2019

Король-консорт шотландської королеви Генріх Стюарт заговорив голосом лучанина в українській озвучці нового фільму «Марія – королева Шотландії».

У стрічці роль дворянина зіграв шотландський актор Джек Лауден, а в Україні він заговорить голосом Миколи Сирокваша, повідомляє сайт «112.ua».

Микола Сирокваш – лучанин, який не просто успішно підкорив Київ, а й зробив його своєю другою домівкою. Зараз він працює ведучим ранкової програми «112 хвилин» на столичному телеканалі. Нагадаємо, раніше волинянин вже озвучив одного з головних героїв нашумілого мюзіклу за участю Меріл Стріп «Мама Мія 2».

Микола розказав, що, коли режисер українського дубляжу Павло Скороходько запросив його озвучити роль чоловіка Марії Стюарт – Генріха – він спочатку вагався, оскільки був переконаний, що роль лорда-католика «досить велика, непроста, і потребує неабиякого досвіду», в той час як лучанин не є професійним актором. Втім, завдяки здатності досвідченого режисера розкривати сутність героїв, Микола швидко зрозумів, як повинен «звучати» його персонаж.

«Я дублював комедії, мюзикл, трилери, фільм жахів, мультфільм та навіть фантастику. Тепер настала черга історичної драми і сьогодні це найбільша моя робота! Вийшло непогано», – зізнався він.

Режисер українського дубляжу Павло Скороходько зазначив, що його команді дуже пощастило, що роль короля-консорта озвучив Микола Сирокваш. Незважаючи на невеликий акторський досвід, Генрі Дарнл, в його виконанні вийшов «іронічним, веселим, життєлюбним, але водночас зворушливим, тонким і чутливим».

«Я впевнений, що на Миколу Сирокваша очікує яскраве акторське майбутнє, адже він з тих людей, що звикли прямувати до мети і підкорювати нові горизонти, йдучи за покликом мрії», – додав режисер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЕЛЕВЕДУЧИЙ МИКОЛА СИРОКВАШ: БАТЬКО ПОПЕРЕДЖАВ, ЩО СТАТУС ХОЛОСТЯКА ПІСЛЯ 30 ДУЖЕ ВАЖКО ЗМІНИТИ

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter