Що шокувало відомого телеведучого з Луцька у студії популярного ток-шоу

04 Жовтня 2018

Відомий телеведучий каналу «112 Україна» Микола Сирокваш, який родом із Луцька, став одним із експертів популярного ток-шоу «Говорить Україна», що транслюється на каналі «Україна». Цього разу черговий випуск телепередачі виявився емоційним, насиченим і надто несподіваним.

До студії звернувся 42-річний Дмитро, який мав би відзначати зі своєю дружиною Альоною 24-ту річницю шлюбу. Однак місяць тому чоловік дізнався, що дружина зрадила його … з другом!

Дмитро залишив вдома увімкнену камеру. А коли повернувся та побачив запис – не повірив власним вухам!

Тоді Дмитро зрозумів – дружина водила його за ніс 23 роки шлюбу! І усіх трьох, ніби спільних дітей насправді нагуляла!

Проте в ході телепередачі герой втік зі студії, а потім намагався силоміць забрати звідти «зрадливу» дружину, погрожуючи і їй, і всій команді телеканалу.

Як виявилося, сам Дмитро, який регулярно зраджував дружині, протягом усіх років нещадно знущався над нею, бив її, гвалтував, не дозволяв сидіти за столом з усіма членами сім’ї і вчив маленьку донечку обзивати матір лайливими словами…

На запитання, чи піднімає Дмитро руку на дружину, чоловік з легкістю відповів, що так:

«Да! Канєшно, піднімаю! Якщо людина тобі бреше і не кається, я ж повинен якось із цим боротись. Буває сильно, буває і кулаком б’ю, жорстоко б’ю. В плані тому, що вона потім лежить не те, що там в лікарні без свідомості, але синці є, була і кров. Чимось, пам’ятаю, запустив у неї, розбив щось, плече порізав. Бувало, що якщо спровокує мене на тверезу голову на скандал, то я обов’язково підніму руку», – не приховує головний герой.

Така відповідь шокувала телеведучого Миколу Сирокваша:

«В мене просто шок! От починається красива розмова; ми бачимо людину, яка хоче дізнатись правду, яка дуже любить своїх дітей і, не дивлячись на те, що він побачить у конверті з результатами ДНК, він все одно каже, що буде їх любити. А тут ми бачимо абсолютно лукаву людину!», – обурився експерт.

Що роздратувало сімейного тирана і змусило його бігати навколо знімального павільйону, вимагаючи випустити до нього дружину? Що насправді було на записі, зафіксованому прихованою камерою?

Усе це дивіться на відео:

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter