• банер чікос

У новому відео арт-директор луцького фестивалю зняв труси

02 Серпня 2017
Лідер гурту «Фіолет», арт-директор луцького фестивалю «Бандрерштат» Сергій Мартинюк (Колос) нещодавно почав вести відеоблог.

У новому випуску він зі своїми музикантами поговорив про творчість Олега Винника, про те, чим пахнуть донецькі дівчата, хто такі жінки «булгаковського віку» та що їсть «Фіолет» після виступів. Також, Колос показав лайфхак, як треба правильно приймати душ і чистити зуби. А ще – відео з потяга, таксі, маршрутки та концерту у курортному містечку.

«І хай у новому, другому за ліком випуску #kolosvlog немає надміру зіркових пик, дорожньо-концертне життя Фіолету постає тут у всій його безкомпромісно-романтичній красі вічної подорожі окраїнами несвідомого, намагання розкрити феномен Олега Винника, потаємні зізнання музикантів, лайфхак з прийняття душу і ретельного чищення зубів, книги в мандрах і мандри Дунаєм, дискурс в теорію жіночих запахів, потенційна гуманітарна катастрофа в ютубі і ... – увага!... – розіграш квитків на Бандерштат! Приємного перегляду)», – прокоментував музикант.

0

Читати ще

Коментарі

Мері

коли більше нема чого

Анонім

Гурт "Фіолет" певно вже дуже

Фіолет

повне лайно!!!

ххх

ЧМО ФІОЛЕТОВЕ)))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter