Топ-5 гадалок Луцька

01 Березня 2015

Їх називають ворожками, бабками, екстрасенсами, цілителями. До них вистроюються черги з проханнями вилікувати, побачити невидиме, зазирнути в минуле. А часом і аби комусь напакостити.

«Таблоїд Волині» розпитав лучан, чи зверталися вони за допомогою до таких надлюдей у нашому місті. А за результатами – отримали рейтинг луцьких «гадалок».

«Недавно з’ясував, що наш Луцьк –такий собі мегаполіс екстрасенсів! У кожному районі є жінка чи чоловік, які «щось знають». Біда в тому, що двоюрідна сестра Лєнка – непогана дівчина, але ніяк не може розібратися з кавалерами. І сестра вирішила шукати істину у вищих сил.
Два тижні я возив Лєну по різних гадалках і вислухав купу версій причин та прогнозів, що ж буде далі», – найбільш колоритну та багату історію контакту з надприродними силами Луцька розповів Олег, 37-річний підприємець.


Бабця Віра з Ковельської
Спеціалізація: карти, «виливання» яєць

Щоб знайти пані Віру, погоджуються як один її відвідувачі, і самому треба мати екстрасенсорні здібності. Живе жінка у таких закутках, яких на карті немає. Приймає у власному будинку, точніше – у спеціальній прибудові. Потрапити на прийом можна лише в порядку «живої» черги. Приїхати зранку і чекати.

Пані Віра – далеко немолода. На відміну від учасників різних містичних телешоу, виглядає як звичайна середньостатистична бабця, яких багато, приміром, на ринках, де торгують вирощеною власними руками городиною. Після знайомства із бабцею Вірою, каже одна її гостя, тепер купуючи на ринку кріп-петрушку, ловить себе на думці: а чи не наворожена зелень?..

Бабця Віра розкладає звичайні гральні карти, які самі говорять їй, хто і чого прийшов. А ще проводить ритуал із трьома яйцями. Спершу обводить відвідувача тими яйцями, розбиває їх і дивиться, що ж з людиною за халепа. Якщо з’являються бульбашки – пороблено, мутний «стовп» від жовтка до верху – пороблено, жовток дивної форми – пороблено, резюмує жінка. А от якшо білі згусточки в білку – то не пороблено, просто вітром продуло чи якась інша банальна причина болячки.

«Лєна вийшла від бабці вся така воодушевльонна! На моє «Куди їдемо?» рішуче сказала, що на базар по яйця. Гадалка пообіцяла, що три рази Лєна приїде і вернеться її Антон. Бо любить її щиро, просто йому пороблено. Мені яєць не шкода, звичайно, але чи то Антон із цього приводу мав іншу думку, чи яйця магазинні не підійшли – бо вмовив Лєнку купити в найближчому супермаркеті, а не їхати на ринок… Одним словом, щось пішло не так, але Лєна не сумувала, бо мала альтернативний план».


Світлана з району «загсу»
Спеціалізація: за допомогою енергетики та молитовника бачить минуле і майбутнє

Пані Світлана має приємну зовнішність, одягається по сучасному, завжди носить багато прикрас. У спілкуванні досить стримана, хоча й приємна. Потрапити до неї на прийом можна за телефонним дзвінком або ж просто прийшовши на прийом.

Кімната, в якій Світлана спілкується із відвідувачами – охайна, переповнена іконами, молитовниками та свічками. За вирішенням проблем жінка звертається до великого старого молитовника.

Задає питання, молиться, відкриває його на певній сторінці та зачитує, що написано в певному рядочку. За схожим принципом дівчата-школярки ворожать на улюбленому томику поезій чи, більш «просвітлені» – на «Майстрові і Маргариті». Проте у пані Світлани книга вочевидь потужніша, бо, розповідають очевидці, відповіді зачитує мудрі і пророчі.

«Пропадала Лєнка хвилин сорок, а потім вийшла якась обескуражена. Виявилося, що пороблено, але відробляти немає сенсу, бо жити вони все-одно разом не будуть: не доля. А в Лєни буде інший чоловік, дуже ревнивий. От-от на днях десь і з’явиться. Лєнка моя вирішила, що така ситуація її не влаштовує і ми помчались в наступну «точку».


Вікторія з проспекту Перемоги
Спеціалізація: карти

Молода, вродлива і приємна у спілкуванні Вікторія вирішення проблем шукає за допомогою розкладання карт. Проте пророкує лише на певний період часу, за бажанням клієнта, але переважно – на рік.

Як стверджують захоплені клієнти Вікторії – не бреше. Передбачення збуваються з дуже високою вірогідністю. А ще дівчину-ворожку люблять за те, що легко йде на контакт і ще легше знаходить спільну мову з кожним. Окрім минулого-майбутнього, із нею цікаво спілкуватись на будь-які теми.

«Наступна гадалка ніби більш-менш правдиво розповіла певні факти з життя сестри, навіть Антона чітко описала. Поспівчувала, розповіла, що вони обидва заплутались в цьому житті, і що насправді Лєна Антона не любить. Просто немає більше нікого, то й вчепилася за того, хто брав. А доля у них різна, тому треба простити і відпустити, як у народі кажуть. Лєночка послухала, простила, але відпускати не хотіла. Тому наша екскурсія екстрасенсами не закінчилася».


Олена із району «Електротермометрії»
Спеціалізація: Бачить минуле та майбутнє, дає поради при проблемах зі здоров’ям

Проживає у приватному будинку, де окрема кімната відведена для прийому людей. Клієнтів в Олени завжди багато, тому перед кімнатою для прийомів є навіть спеціальний передпокій: з диванчиками та місцевими журналами. Та на пресу навряд чи хто зважає, хіба для вигляду. Бо якщо добре прислухатись, то можна почути, що пані Олена радить іншим.

Слово «пороблено» жінка практично не вживає, бо каже, що всі проблеми люди створюють власноруч. На стінах кімнати – декілька ікон, на столику – теж іконка.

Сама Олена – дуже позитивна жіночка. Сучасна, комунікабельна, зустрічає з усмішкою. Завжди намагається пояснити, чому проблема виникла і як її вирішити. А ще одна «фішка», за яку цінують її клієнти – надзвичайне почуття гумору.

«Не знаю, що там дві Лєни обговорювали, але моя вийшла з бойовим настроєм і впевненістю, що всі мужики – ну ви в курсі, але їх треба любити. І що все в неї буде харашо, а Антон ще буде триста разів шкодувати, що втратив такий неоціненний скарб. Чесно кажучи, на місці Антона я б цей скарб закопав десь глибоко вже на третьому побаченні, але то таке. За сестру я був радий безмежно і вже думав, що нарешті вона заспокоїлась. Та десь на третій день Лєночку знову накрило і вона вирішила ще раз переконатися, що нічого не буде в неї з Антоном і повіз я її на 33-й квартал».

Читай також: «ХОЧЕТЕ БІДНОГО І ХВОРОГО ЧОЛОВІКА? ПРИВОРОЖІТЬ ЙОГО!», – ВОЛИНСЬКА ВІДЬМА ПРО СТРАШНІ НАСЛІДКИ ПРИВОРОТІВ


Ольга з 33-го кварталу
Спеціалізація: Бачить минуле, майбутнє, лікує за допомогою молитви та енергетики

Пані Ольга найбільш схожа на учасників «Битви екстрасенсів». Упевнена в собі, доглянута, завжди ошатно вбрана, із гарною зачіскою та макіяжем. В квартирі де вона приймає, ікони, молитовники і книги з медицини.

Щоб потрапити на прийом, обов’язково треба телефонувати. Про свої проблеми розповідати просить чітко і конкретно. На перший погляд може здатися дуже суворою, але в ході розмови вникає у проблеми, дає конкретні поради.

Говорить все прямолінійно, правди не завуальовує. Тобто, якщо в тебе немає кавалера, бо ти страшна і від тебе погано пахне, то так і каже – «гляньте на себе іншими очима», «поекспериментуйте з собою», «змініть зовнішність». Чи якщо бачить, що маєш проблеми зі спиртним, то не втішає, що сусідка поробила, а каже прямо – що ти дурень, тобто «треба взяти себе в руки», «зверніть увагу на щось інше» тощо. Тобто, варіант не для тих, хто бігає по ворожках, аби почути солодку брехню.

«Цю пані я заповажав, коли Лєнка зізналася, що та прямо в лоб їй сказала: сама винна у розриві стосунків. І поки сестра приходила до тями від почутого, пані Ольга дуже чітко і грамотно розклала по поличках, що їй треба робити, аби наступні Саша, Діма і Максим не повторили долю Антона і не втекли вже через тиждень. Також розповіла про болячки якісь. Коротше кажучи, намертво відбила в Лєни бажання їхати ще кудись в пошуках правди, бо правда може бути гіркою.

Чесно кажучи, ненадовго, бо за якийсь місяць я в телефонній розмові з Лєною дізнався, що є ще бабця на Данила Галицького і бабця в Липинах, які просто знімають вроки і переляк (їх би в цій ситуації я б швидше Антону радив), жіночка на Відродження і чоловік-хіромант, який, я думаю, просто закінчив наш психологічний факультет і не знайшов роботи за спеціальністю. І ще в Гірку Полонку Лєна їздила, але все це – вже без мене.

Єдиний висновок, який я зробив для себе із цієї історії: вони, ці всемогучі – всюди. І перш, ніж збираєшся комусь заслужено нагрубити в черзі, чи не пропустити на переході, треба дуже добре подумати. А раптом…»

12

Коментарі

Катя

А чого розцінки не написали?

Анастасія

Напишіть будь-ласка розцінки

Анонім

Як можна найти контактний

марічка

напишіть контакти

олена

Напишіть будь ласка адресу

Надя

Напишіть будь- ласка номер

Надя

Моя пошта: yuhimetz.nadya

Інна

Напишіть контакти. Де їх

Катя

Напишіть будь ласка телефон

Катя

Напишіть будь ласка телефон

Юрій

Крик душі!дайте контакти цих

галина

чи можети мені допомогти

Ольга

Дуже потрібно.Напишіть

Алла

напешыть номера телефоныв

Олена

В приват

сергій

Напишіть номер телефону

Наталка

можна номер телефону Ольги

Наталка

напишіть будь-ласка номер.

віка

Напишіть будь ласка хто знає

Наталка

Олена,якщо в вас є номера

Юля

якщо в вас є номера телефонів

Любомир

ціни коливаються від 100 до

Катерина

Хто має контактні номери цих

Анастасія

Підкажіть номери цих жінок

віка

Напишіть будь ласка номер

Альбіна

Напишіть будь-ласка контактні

Олена

можна номер Ольги? - пошта -

Ірина

Підскажіть будь-ласка номери

Таня

Напишите телефон Виктории с

Олена

номери будь ласка напишіть -

ангеліна

Допоможіть знайти.буду чекати

Яна

Хто знає номери телефонів

Виктория

Буду вдячна за номер телефону

Виктория

Буду вдячна за номер телефону

Ігор

Напишіть будь ласка адресу

Ігор

Напишіть будь ласка номера

Ігор

Олена будьласка відпишить

Ольга

Будь ласка напишіть номер

Анонім

Походу тут чекати що хтось

Ольга

Олена, якщо маєте номер до

Володимир

Мене звати Володимир, я хочу

Оля

Дайте номер Свєти з Заксу.

Настя

Напишіть номер телефона Ольги

Ксенія

Напишіть,будь ласка,контактні

Наталия

Напишіть будь ласка номер

Світлана

Ще б всі так номер до

валентина

телефон

Валя

напишіт номер телефону,і де

Людмила

скажіть будь ласка контакти

Sylvester

Добрий день,

ABANS FINANCE

ABANS ФІНАНСИ

Ірина

Напишіть номер світлани будь

Ірина

Напишіть номер Ольги будь

Ольга

Напешіть телефон Ольги і Лени

joyce williams

Я хочу, щоб ви всі, щоб

оля

напишіть будь ласка номер

Христина

Напишіть номера телефонів і

Саша

напишіть будь ласка номер

Віка

Доброго дня підкажіть будь

Напишіть будь ласка адреси,і

Олександр

напишіть телефони pakhota1987

Лариса

Дуже велике прохання

Lida

Напишіть телефони Ольги будь

Альона

Напишіть будь ласка номер

катя

номер телефону до ОЛЬГИ ДЯКУЮ

дуся

напишіть будь ласка номер до

Г-н Келлі Сміт

Хороший день

Юліана

Напишіть будь ласка номери

Инна

Напишите номера тел етих

ірина

напишіть номер

Надія

Можна номер Світлани та Ольги

Anna

Добрий день!напишіть будь

Юлія

Добрий день! Напишіть будь

Оксана

Напишіть номера цих гадалок

anna

Рекомендую Нину Михайловну,

Анна

Люди ви що там долбонулись

Ліді

В церкву сходіть - там

ліза

Напишіть номер тел.Ольги

ксюша

будь ласка номер Ольги 33

Анна

Я дуже прошу, пришліть номер

elena

я отримав картку і ця карта

Вікторія

Хто має номер до Ольги з ззкв

Петя

Дайте точну адресу баби віри

Юля

а до них хтось ходив? є такі,

Анонім

Можна номер Вікторііі та

Інна

Дуже потрібно напишіть номер

Тетяна

Доброго дня!

оксана

Дайте тел.хто знає

Люська

Тепер ті гадалки мають

упс

А може таки до Бозі в церкву.

Люда

Дайте телефон Ольги будь

Богдан

Напишіть будь ласка хто знає

ЛЮБАВА

До гадалки сходити можна ,але

тіна

до кого краще звернутися.щоб

Bishop

Вам потрібні кредити на

Анастасия

Хочу до вікторііі дуже треба

Ольга

+380 (50) 978 15 74 - Наталія

Максим

напишіть номера кого маєте з

Mrs Martina Omar

Вам потрібна позика, щоб

Mrs Martina Omar

Вам потрібна позика, щоб

Mrs Martina Omar

Вам потрібна позика, щоб

Mrs Martina Omar

Вам потрібна позика, щоб

CHARLES FLORENCE

FLORENCE OBLIGATION COMPANY

CHARLES FLORENCE

FLORENCE OBLIGATION COMPANY

mark

Ми пропонуємо приватні,

mark

Ми пропонуємо приватні,

Анна

Дайте будьласка номир Ольги з

Fred Morris

ДО ВАМ ПОТРІБ? ЯКЩО ТАК ЗВ

Катя

Пiдскажiть до кого звернутись

элина

ви вже до когось звертались?

Олександра

Чоловік пішов з сім'ї, бо

Олена

Шановні кредиту притулку

Paul Moritz

Здрастуйте, пан Паул Моріц,

Свiтлана

Маю тiльки до Олени телефон

Сергій

Таке відчуття ,що пацієнтів з

austine barry

Вам потрібна миттєва позика,

david johnson

Я кредитор Девід Джонсон з

Гiсть

Справжня ясновидиця, бачить

Надежда

Дорогие читатели! В своей

Алллка

я очень сильно люблю деньги!И

Гала

Мой муж в последнее время

Анонім

Напишіть будь-ласка номер телефону до Ольги

Анонім

Напишіть будь-ласка номер телефону до Ольги

Олена

напишіть номер Ольги будь-ласка)

Наталія

Напишить б-ласка номер Ольги 33.дуже треба на [email protected]

олена

напишіть номер телефону вікторіїй
https://vk.com/ilovemama98

Анжела

Напишіть будь ласка номер телефону Ольги.як з нею зв'язатися

ник

невирте никому

ник

пррооллрп

Надя

Яка ціна і вас номер

Світлана

Напишіть номер лєни будь ласка

Світлана

Напишіть номер лєни будь ласка

Lala

Прошу номер будь кого

Маша

Напишіть будьласка номер Ольги і Світлани

ляля

напишіть будь ласка номер телефону будь кого.дякую

Ірина

Напишіть будь-ласка номер до Олени з електрометрії.

Надія

Дайте будь ласка номер до Ольги!

Надія

Напишіть будь ласка номер будь кого з гадалок!

Валентина

Будь ласка дайте якісь контакти (телефон,адреси),до Світлани, Олени, Вікторії, Ольги. Дякую.

Катя

Напишіть будь ласка номера і адреси до гадалок

Віктор

Як знайти Олену з району Електротермометрії (Ковельської)? ...кажуть вона переїхала

Світлана02

Я можу порекомендувати Сергія Кобзаря,як дійсно сильного і чесного екстрасенса який допомагає людям.Мені порадили його друзі яким він допоміг,тому без вагань поїхала до Сергія.Він і мені дуже сильно допоміг,за що всім серцем дякую йому.

Людмила

Напишіть, будь ласка, номер Олени

Катерина

Скажіть де знайти їх... Дуже потрібно

Ольга

Доброго дня.Я теж би хотіла переконатись на скільки це все правдиво.Хтось може дати номер телефону чи адресу.Дякую.

Юля

Можливо хтось має номер до можна їх знайти??

Юля

Можливо хтось знає де вони знаходяться?

Іван

А як з кимось звязатися

Рая

Напишіть номер до Олени ( електротермометрія) [email protected]

Рая

Напишіть номер до Олени з електротермометріі хто знає на пошту [email protected]

Таня

Таня дайте контакти до Ольги 33

Ліліана

Доброго дня!Дайте контакти телефонів,які дійсно. допоможуть у вирішенні питань,дуже терміново треба.Дякую

Міла

Доброго дня! напишіть будь ласка номера на електронну пошту [email protected]дякую

Ілля

Напишіть будь ласка номер Ольги чи бабці Віри, хоч когось
[email protected]

Лєна

Будь ласка дайте якісь контакти (телефон,адреси),до Світлани, Олени, Вікторії, Ольги. Дякую[email protected]

Даша

Можливо хтось має контакти Вікторії,Олени, Вєри???? Напишіть будь ласка

Катя

Можна номер телефону до Ольги з 33 кварталу?

Катя

Дайте хтось контакти ??

Катя

Можна номера чи адресу

Катя

Дайте номер

Перевірено

Мені допомогла Альона. Працює дистанційно. Ватсап +79774227583 Вайбер +380671577455 знаходить проблему, причину і робить вичитку. Приворотами і чорнотою не займається.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter