Успішно!

біхелсі

Топ-5 цитат політолога Михайла Шелепа

У послужному списку політолога Михайла Шелепа – робота в молодіжному громадському русі, керівництво студентською профспілкою університету, робота політичним експертом у місцевому аналітичному центрі, моніторинг виборчих процесів у статусі громадського спостерігача ОПОРИ, створення разом з однодумцями незалежного громадського медіа «Громадське.Волинь».
 
Нині Михайло Шелеп – керівник Волинського осередку громадського руху «Народний Контроль». А ще сьогодні він святкує День народження.

З нагоди свята Таблоїд Волині зібрав п’ять найцікавіших цитат політолога про сім’ю, правоохоронні органи та зміни в країні:
 
Народження дитини ‒ це важливо не тільки для жінки, а й для чоловіка. Адже тільки коли ти побачиш, яких зусиль їй вартує привести у світ твоє дитя, який біль вона мусить терпіти, по-справжньому осягаєш, який то подвиг.

***
 
Загалом, для мене підмінити Ірину (дружину) в догляді за дітьми не складає жодної проблеми. Я народився у селі, в сім’ї, де росло троє синів, я – найстарший. Мати привчала нас до всякої роботи. Хочеться, скажімо, вареників – стаємо бригадою і ліпимо. Та й будучи студентом навчився прати-прибирати-готувати. Не скажу, що я суперовий кухар, але готувати вмію. Коли треба було посидіти з дитиною, доки дружина на навчанні чи на роботі, Ганнуся в мене голодною не була.

***

Є три частини працівників правоохоронних органів: одна – по вуха в грошових потоках, це ганьба правоохоронних органів, їх треба не звільняти, а садити; друга частина – це чесні порядні люди, які дорожать честю мундира; третя – випадкові некомпетентні люди. Я раніше думав, що більше правоохоронців є гіршими.

***

Для себе я давно зрозумів, що сподіватися на когось, що хтось щось поміняє у цій країні – це утопія, це добровільне вдягання рожевих окулярів. Тобто якщо ти знаєш, що щось не так, і хочеш щось змінити – впрягайся сам і роби. Тому й вирішив іти у владу.

***
 
Насправді все не міняється, тому що при владі – ті самі чиновники, які керували колись. До влади мають прийти волонтери, активісти, учасники АТО, тобто люди, які розуміють, що треба працювати на зовсім іншому рівні.

Додати новий коментар