BLOG на нічку: Останні слова Стіва Джобса, які назавжди лишаться у вашій пам’яті

07 Червня 2024

Стів Джобс, засновник, член ради директорів і генеральний директор корпорації Apple, помер мільярдером у віці 56 років від раку підшлункової залози.

І ось його останні слова:

«Я досяг піку успіху в діловому світі, в інших галузях моє життя є сутністю успіху. Однак, крім роботи, у мене мало радості. Зрештою, багатство – це просто факт життя, до якого я звик.

У той момент, коли я лежу в ліжку хворий і згадую все своє життя, я розумію, що все визнання і багатство, які у мене є, безглузді і позбавлені вищого сенсу перед лицем неминучої смерті.

Ви можете найняти когось, щоб водив машину для вас, заробляв гроші для вас, але ви не можете нікого найняти на всі ваші гроші, щоб він переніс цю хворобу замість вас.

Можна знайти і купити матеріальні речі. Але є одна річ, яку не можна знайти і купити, коли вона втрачена, – не можна купити «життя». Побалуйте себе добре. І поважайте інших.

Чим старші ми стаємо, тим більше ми розумнішаємо, і поступово ми розуміємо, що годинник, який коштує $30, і годинник, який коштує $300, показують один і той же час.

Чи будемо ми носити з собою гаманець, який коштує $30, чи гаманець, який коштує $300, – обидва вміщають однакову суму грошей.

Чи будемо ми їздити на автомобілі вартістю 150 000 доларів, чи на машині вартістю 30 000 доларів, шлях і відстань однакові, і ми досягаємо того ж місця призначення.

Якщо ми вип’ємо пляшку вина вартістю 300 доларів і вино вартістю 10 доларів, то «кайф» буде однаковим.

У будинку, в якому ми живемо, площею 300 квадратних метрів, або 3000 квадратних метрів, – ти однаково самотній.

Ваше справжнє внутрішнє щастя виходить не з матеріальних речей цього світу. Якщо ви летите в літаку першого класу чи економ-класу і літак падає, то ви впадете разом з ним.

Отже… Сподіваюся, ви розумієте, що коли у вас є друзі або хтось, з ким можна поговорити, то це справжнє щастя!

Чотири незаперечних факти:

1. Не виховуйте своїх дітей, щоб вони були багатими. Виховуйте їх, щоб вони були щасливі. Тоді, коли вони виростуть, вони будуть знати цінність речей, а не ціну.

2. Їжте їжу як ліки. Інакше ви будете змушені їсти свої ліки замість їжі.

3. Ті, хто вас любить, ніколи не залишать вас, навіть якщо у них є 100 причин відмовитися від вас, він або вона завжди знайде одну причину бути стійким і не залишити вас.

4. Існує велика різниця між тим, щоб бути людиною і тим, щоб бути людяним. Якщо ви просто хочете йти швидко, то йдіть самотужки! Але якщо ви хочете піти далеко, йдіть разом!

Шість кращих лікарів світу:

Сонячне світло

Відпочинок

Спортивна зарядка

Дієта

Впевненість в собі і…

…Друзі

Майте їх на всіх етапах життя і насолоджуйтеся здоровим життям».

Джерело: сайт Сім’я і Дім

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter