Словопортрет: перукар-стиліст Андрій Оліферчук любить креативні експерименти та сімейний затишок

13 Грудня 2015
Андрій Оліферчук – це ім’я вже стало брендом серед поціновувачів стильних зачісок у Луцьку. Не так давно, він, разом із своєю командою, привіз перемогу із Чемпіонату перукарського мистецтва «Бурштинові зорі». Окрім цього, хлопець не лише успішний і перспективний перукар-стиліст, а й зразковий сім’янин, батько маленького синочка, позитивна і приємна у спілкуванні людина. Тож, ми були раді трохи погомоніти з Андрієм на свято Андрія.Захоплення перукарством було іще з шкільних років. А почалося все з того, що мені не подобалося, як мене стригли. Спершу пройшов персональні курси у майстра, потім були школи перукарського мистецтва… І завертілося. Батьки із самого початку мене підтримали, дали можливість розвиватися в тому напрямку, який був до вподоби. Це теж немало важливо.

Хтось вважає, що бути перукарем – не чоловіча професія, інші переконані, що займатися цим повинні виключно мужчини… Я думаю, не важливо, чоловік чи жінка. Головне, аби подобалося і аби людина була професіоналом у своїй справі. Також не вважаю, що це якийсь вроджений дар. Людина – істота, яку можна всього навчити. Талант розвивається в процесі роботи над собою.Люблю свою роботу, насамперед, за спілкування з людьми. Люблю креативити, експериментувати, новеньке щось витворити, кардинально змінити людину. Стрижка чи колір волосся самі по собі життя не змінюють, але добряче міняють самооцінку, сприйняття себе… Гарний, стильний образ надає впевненості. Коли я бачу, як мої клієнти змінюються в ліпшу сторону не лише зовнішньо, а й внутрішньо – сам отримую неабияке задоволення.

Хороший майстер має дати клієнту вибір. Запропонувати те, на що людина сама, можливо, не наважувалася. Зміни і новизна – це класно!Як такого образу ідеального клієнта нема… Всі ідеальні, якщо ти все правильно робиш. Звісно, трохи проблемні клієнти траплялися, але завжди можна знайти підхід, пояснити людині, що і як їй ліпше пасуватиме. Зі сторони завжди видніше. Тому, кажу як буде краще і зі мною всі погоджуються! Довіряють, напевно (усміхається – авт.). Перукар повинен бути ще й психологом – інколи переконати, інколи зрозуміти, або й просто вислухати.

Про тебе починають говорити, коли ти щось робиш, рухаєшся вперед. Так сталося і після перемоги на конкурсі. Хоча, не це було основною ціллю. Мені хотілося поїхати, щоб отримати свою дозу натхнення, «кайфанути» від творчості. А також поспілкуватися з цікавими людьми, колегами. Почерпнути нових знань – це хороший обмін досвідом. Після таких поїздок ще більший запал працювати!Найкращим стимулом до роботи є постійне бажання самовдосконалюватися. Кожного ранку прокидатися і хотіти робити свою справу ще краще, ніж вчора. Маю ще дуже багато планів на навчання. В Україні дуже високий рівень перукарського мистецтва, є ще багато чого взяти у наших провідних майстрів. Сам когось, поки що, не навчаю. Часто запитують, але на це треба виділяти багато часу. Я не хочу брати людину, аби тільки «для годись». Звісно, хочу навчати, але це буде пізніше.

Я користуюся загальноприйнятими техніками і технологіями, але, як і в кожного майстра, вже є свої напрацьовані «фішечки»... Зараз ще розширяємося – окрім стрижок, робимо і зачіски. Цим займається моя дружина – Катя. Сімейна справа тепер :) Якщо син виросте і теж захоче долучитися – буду тільки радий. Однак, це має бути його власний вибір.З задоволенням думаю в майбутньому втілити ідею барбершопу – зробити своєрідну зону чоловічого комфорту. Бо бігають ті мужики, заробляють гроші, стомлюються бідолахи… А так могли б не тільки отримати якісну послугу, а й відпочити в хорошій атмосфері. Взагалі плани на майбутнє «наполеонівські»!Чи зустрічає перукар людину «за зачіскою»? Скоріш за все, ні. Будь-яку зачіску можна змінити, це не головне. Аби людина хороша була!Увесь свій вільний час присвячую рідним, бо вони мене майже не бачать. Дуже люблю проводити час зі своїм синочком Богданом – скучаю за ним. Свята, відповідно, теж проведу в сімейному колі, дома. Улюблена робота, близькі люди – це і є щастя!

[caption]
Андрій разом з дружиною Катею і синочком Богданчиком[/caption]

«Таблоїд Волині» вітає Андрія з іменинами! Бажає втілення всіх ідей, успіху і благополуччя!
1

Читати ще

Коментарі

Ольга

Молодець! Чула багато хороших

Наталя

Відвідуємо Андрійка всією

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter