Осіння красуня: волинянка створила еколяльку. ФОТО
Світлинами красуні жінка поділилася на власній сторінці у фейсбуці.
09 Листопада 2020
Успішно!
Першою брошкою була фіолетова пташка для старшої дочки.
Птахи, квіти та морозиво – все це може оселитися на Вашому жакеті та прикрасити зачіску, а намистини виблискуватимуть на сонці. Брошки знову модні. Завдяки такому аксесуару важко залишитися поза увагою. Ручна робота Надії Гудич нічим не поступається виробам, наприклад, відомого бренду аксесуарів Buccellati.
Мистецтво брошок почалося із… смартфону. Коли придбала новий телефон, то встановила додаток Pinterest, який радили дочки. Там спершу підшуковувала ідеї зовсім не заколок чи брошок, а з домашнього декору, чи ідей для вишивки, шиття.
Першою брошкою була фіолетова пташка для старшої дочки. Вона хотіла щось креативне, саме в таких кольорах і не занадто велике для нового двобортного піджака.
«Потім милу вишиту кошачу лапку на шапці захотіла й менша дочка. А далі в профілі в тому ж Pinterest зібрала стільки цікавих ідей, що просто хочеться спробувати», - ділиться Надія.
Удома Надія може відпочити, займаючись хенд-мейдом. Хоч і брошки вона почала робити два місяці тому, але ручну роботу вважає своїм хобі з дитинства. У Надії вдома живе пухнастий помічник та улюбленець Марципан, який ну ніяк не міг пропустити зйомку аксесуарів.
Надія не лише вишиває брошки та аксесуари для волосся. Жінка талановито створює плетені светри, шиє дочкам модні спідниці, а ще пече неймовірні солодощі, адже за освітою вона проесійний кухар-кондитер.
«Черпаю натхнення в кольорах, тканинах, образах. Буває, заходиш до магазину, а «сирий» матеріал так і проситься до рук. Вже починаєш думати, щоб із цих ниток сплести або з яким бісером поєднати ці намистини», - ділиться майстриня.
У Надії творча вся сім’я. Старша дочка Софія також хенд-мейд майстриня, проте в іншій сфері, а молодша, одинадцятирічна Настя, художниця та ілюстраторка в майбутньому. Тож просто купувати необхідну річ в цьому домі «не проходить». Постійно щось перешивається, перефарбовується чи й взагалі створюється власними руками.
«Знаходимо в мережі щось цікаве, а потім тижнями можемо підшуковувати щось подібне. В нас із дочками вічно виходить так, що кладемо око на щось дуже дороге. Коли бачиш аксесуар за півтори тисячі гривень при об’єктивній собівартості у двісті п’ятдесят гривень, то все ж вирішуєш створити свою річ самотужки. Так виникають унікальні та індивідуальні прикраси чи одяг. Зазвичай вдається навіть краще, ніж ми уявляли», - каже Надія.
Так само було і з брошками. Вона, ця перша пташка, мала бути унікальною, пасувати саме дівчині, яка їх носитиме. Тому брошка ручної роботи може повністю відтворити ваш характер, спектр вподобань та емоцій.
Середня ціна брошок та прикрас для волосся – 300 гривень. Виробництво аксесуарів індивідуальне, тож аксесуар майстриня виготовить, вислухавши кожне побажання. Замовити можна, написавши Надії у Фейсбук, а кілька готових аксесуарів, які виготовили спеціально для цієї статті можна купити у старшої дочки Надії, Софії, в Фейсбук або Інстаграм.
Для брошки потрібно спершу намалювати спрощений ескіз, на ньому розмежувати кольори. Ескіз переноситься на фетр, а тоді малюнок майстриня вишиває бісером та намистинами. Кількість матеріалу залежить від розміру ескізу, хоча бувають особливості. Підкладку Надія вирізає із шкіри або замінника.
Якогось конкретного місця для покупки матеріалів Надія Гудич не має, майстриня купує в різних торгових точках те, з чим їй хочеться попрацювати.
Подарувати коханій людині або обрати ідеальний аксесуар з душею дуже просто, а вибрати Вам допоможуть.