Поради фахівця: як вибрати якісні вікна у Луцьку. Відео

06 Лютого 2018

Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА


Вирішили замінити вікна і не знаєте, куди звернутися, аби не прогадати? Вагаєтеся, якого виробника обрати? Розмірковуєте, як за оптимальну ціну встановити якісні вікна? Де купити, щоб не переплатити?

«Таблоїд Волині» разом із фахівцем фірми «Дах Фасад», яка уже понад 5 років працює на будівельному ринку Волинської області та за її межами, підібрали для вас основні поради, як вибрати якісні вікна, що збережуть тепло вашого дому та наповнять оселю затишком.Якість вікон, які справді здатні забезпечити комфорт та тепло вашого житла, залежать від якості багатьох складових – профілю віконної конструкції, характеристик склопакету, додаткових монтажних комплектуючих та професійних умінь працівників, які встановлюватимуть вікна.

Лише у такому поєднанні можливо досягнути справжньої енергоефективності, а відтак – економії ресурсів та власних коштів.Якщо з хорошим спеціалістом з монтажу усе зрозуміло, то як бути з віконними конструкціями? Адже тут потрібно не прогадати з кількістю камер у склопакеті, його характеристиками та матеріалом, з якого виготовлений сам каркас і додаткові елементи конструкції, зокрема фурнітура.Ми заручилися допомогою справжнього профі та фахівця своєї справи – керівника відділу віконних систем «Дах Фасад»Сергія Кальчика.

«Наша компанія, яка працює у Луцьку вже 5 років, чудово розуміє, що кінцевий продукт для споживача – це змонтоване вікно з дотриманням усіх належних норм та стандартів. Консультуючи клієнтів, пропонуємо лише найкращі матеріали – від параметрів скла до піни, яку використовують під час монтажу і, звісно, наші майстри виконують якісний професійний монтаж», – пояснює Сергій.Якісну віконну конструкцію можна легко зіпсувати неправильним встановленням та невдалим вибором монтажних елементів, як і навпаки – найкращий фахівець з монтажу вікон не врятує неякісний первинний продукт.

Усі віконні системи, які використовує компанія, виробляються з німецьких та вітчизняних матеріалів високої якості та складаються на провідних сертифікованих заводах України.Як поясню пан Сергій, вибрати кількість скла та його характеристики, допоможе спеціальний стенд. У ньому вмонтовані кілька різновидів склопакетів, які відрізняються кількістю скла та його фунціональністю. Приклавши долоню до склопакету, можна власноруч переконатися, скільки тепла «втікає» на вулицю або ж навпаки – залишається в оселі.
До прикладу, якщо ви замінюєте склопакет у своєму старому металопластиковому вікні на новий двокамерний з енергоефективним (енергозберігаючим) склом, то у вашій кімнаті температура повітря може збільшитися на 4.84 °C. Якщо ж у вас ще старе дерев’яне вікно, то, міняючи його на нове металопластикове вікно від «Дах Фасад», температура в оселі може піднятися аж на 6.7 °C.Надійно захищену нижню віконну зону забезпечить теплий підставочний профіль з матеріалу Neopor, який розроблений для усунення проблеми промерзання у нижній частині вікна при низьких температурах. У «Дах Фасад» використовують перевірений матеріал від компанії VSThermo. Він має високу щільність та просто необхідний при використанні технології теплого монтажу вікон

Довговічність монтажному шву надає спеціальна бельгійська піна Soudal, яку використовують фахівці компанії «Дах Фасад». Лише вона здатна забезпечити потрібну еластичність під час теплового розширення. Адже пластик має властивість розширюватися, коли нагрівається, наприклад у теплу пору року, та звужуватися під дією холоду взимку.Саме використання еластичної піни Soudal FlexiFoam дає можливість забезпечити постійну герметичність монтажному шву, а як результат – енергоефективність (теплозбереження).

Крім того, що піна має специфічний блакитний колір, вона володіє такими унікальними властивостями, як здатність повернутися до первісної форми після стиснення до 75% або ж розтягуватися до 45%. Усе це без пошкодження структури. У той час, коли максимальна еластичніть звичайної піни – 10%.Також у «Дах Фасад» використовують поєднання спеціальних клейких стрічок. Зовнішня – паропропускна. Вона покращує виведення водяної пари зсередини віконного шву і захищає від впливу дощу ззовні. Внутрішня – пароізоляційна – створює бар'єр для газів і водяної пари, забезпечуючи ізоляцію віконного відкосу від вологи.

Тут вам нададуть фахові рекомендації щодо вибору віконної фурнітури та допоможуть визначитися зі стилем і підібрати вдалі кольори, що також важливо.

У компанії кажуть, що лише така скрупульозність у підборі найякісніших складових на усіх етапах – від вибору фурнітури та кольору ламінації до встановлення самої віконної конструкції, здатна забезпечити довговічний та надійний результат.«Ми розуміємо, що кожній людині, яка звертається до нас, потрібна не товщина профілю і ширина скла, а результат нашої роботи – безпека, комфорт та затишок в оселі протягом десятиліть», – запевняє Кальчик Сергій.Аби детальніше проконсультуватися телефонуйте за номерами: (066) 508 5 908, (068) 508 5 908.

Заходьте за порадами до фахівців у «Дах Фасад», що на проспекті Молоді, 8.

Додаткова інформація на сайті.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter