Помічниця волинського нардепа перепливла Босфор

25 Липня 2018

Екс-виконавчий директор фестивалю «Бандерштат» та помічниця волинського нардепа Ігоря Гузя Марина Хромих перепливла через Босфор.

Своїми враженнями дівчина поділилася на своїй сторінці у Facebook.

Тридцятий заплив через протоку Босфор, яка сполучає Чорне та Мармурове моря, відбувся 22 липня в Туреччині. Щороку плавці зі всього світу наважуються випробувати свої сили у подоланні шести з половиною кілометрів.

“Я стрибала у воду з відчуттям абсолютної гармонії, спокою і впевненості в тому, що все пройде чудово. Але! На відміну від більшості (принаймні з тих, чиї відгуки я чула/читала), моє пекло від Босфору почалося вже на початку, а не вкінці. Опинившись у воді, відчула, що в мене протікають окуляри. Мої класні, перевірені, зручні і комфортні окуляри напевно вирішили, що солона вода - не для них. А далі одна за одною навалилися хвилі, які, на жаль, витримали не всі учасники запливу, і зійшли буквально на перших 200 метрах дистанції.

Мене особисто ці хвилі, солона вода в очах, якийсь раптовий біль в животі і збите дихання дуже серйозно взагалі вибили з нормального плавання. Я не панікувала, не злякалася, нічого такого.. Просто боролася з хвилями, які били по обличчю, у той час як з голови не виходила думка - що я взагалі роблю і нащо це? Де ті рятувальні човни? Хай би забирали мене звідси!”, - пише Марина, яка вважає, що важливо показати, що страшно буває абсолютно всім.

За її словами, заплив через Босфор складний тим, що тут є багато течій. Є основна, яка “несе” учасників по дистанції, а є зворотні - біля берегів, які треба якось подолати/обпливти, щоб дістатися фінішу. Багатьох справді хороших плавців/плавчинь просто вийняли (без їхньої згоди) рятувальники і примусово посадили в човни.

“Мені ж дали допливти і відповідно сертифікат про свій заплив я отримала зі своїм часом - 2.09.45 (попередні роки ліміт був 2 год, цього року продовжили до 2.20), а не D/N/F - did not fifnish. Це результат таких, хто був одним із останніх. Але для мене #Босфор2018 - точно не про цифри!”, - йдеться в дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter