Назвали ТОП-7 оригінальних туалетів у луцьких закладах. ФОТО

13 Березня 2018

Ресторанні туалети - місця особливі. Ні, мова не про очевидні інтимності, пов’язані з цим місцем. А про туалет як про плацдарм нестримного креативу дизайнерів. Найсміливіші рішення, експерименти, а то й інтер’єрне "хуліганство" дозволяють собі автори на пару з власниками закладів...

Видання Волинь24 відібрало сімку кічевих, хуліганських, викличних чи просто оригінальних туалетів у луцьких кафе, барах і ресторанах.


ПАБ «ЛАФРОЙГ»

Перше, на чому зупиняєш погляд, - бляшані ретро-таблички з прикольними написами. Золоті (ні, не унітази) рами на дзеркалах. Поряд - брутальний диспенсер (тримач) для паперових рушників.

А які двері! Великі. Чорні. Грубі.

Стіни трохи тісної кабінки викладені рудою цеглою. Туалетний бачок - обліплений наклейками (до речі, поширене у Луцьку "бачкове" рішення).


НІЧНИЙ КЛУБ «OPERA»

Оновлений заклад похвалився оновленим туалетом. Звертають на себе увагу бджолині соти: ними всіяний танцпол, вони ж поселилися і у вбиральні.

Ще одна цікавинка - червоний кран рукомийника - чудовий акцент в інтер'єрі. Дзеркало в туалеті - з секретиком: підсвічування додає оригінальності зробеним тут селфі.

Унітаз схожий на вагонний: залізний, грубий, брутальний.
ПАБ «ХМІЛЬНА БОЧКА»

Лідер серед трешових туалетів Луцька! Бачок повністю обліплений наклейками. У кабінці висить дошка, на якій люди залишають написи. Читаючи ці каракулі, можна зависнути на добрих 15 хвилин.

Рукомийники ж у туалеті - класичні. А от дзеркала обрамлені деревом.

ПИВНИЙ КЛУБ-БРОВАРНЯ «КАРАБАС-БАРАБАС»

На стіні висить велике дзеркало у дерев'яній рамі. Рукомийники - чудернацькі, у вигляді дерев'яних відер, що нагадують діжки.

Крани - у ретро-стилі, "під мідь". Кабінки у турецькому стилі, а бачки - пофарбовані блискучою бронзовою фарбою.
«BAR11»

Найінстаграмніший туалет Луцька. Вбиральня зроблена у сірих тонах з елементами брутального стилю. У панель, де розташований великий білий рукомийник, вбудований дозатор для мила.

На стіні - велике дзеркало. У ньому чи не пів-Луцька робило селфі. Ще одна фішка дзеркала - підсвітка по краю.

Замість паперових рушників - залізна клітка з рулоном паперу всередині.

А от сама кабінка мінімалістична: лише білий унітаз та хромована кнопка зливу.ПІЦЕРІЯ «ДЯДЯ PIZZA»

Підлога нагадує шахову дошку, стеля - дзеркальна, а біля рукомийника - живі квіти. Унітаз - з чорною кришкою, а стіни оформлені мідними трубами.

Сині двері, ланцюг для змивання в унітазі має вуса (а саме вуса є фішкою мережі цих піцерій). Ну і квіти. Це справді дуже мило.

КАФЕ «SHOW BASILIC»

Великі білі рукомийники. А дзеркала! Вони обрамлені великими бароковими дерев'яними рамами. По периметру - потьоки парафіну від свічок. Теж - одне з місць паломництва любителів селфі.

На стінах - репродукції картин епохи Відродження. На стелі - стильна люстра. Словом, лакшері.

У кабінці просторо. На стіні - зручна поличка з цікавою підсвіткою.

* * *

P.S. Звісно, головне достоїнство громадських туалетів - їх чистота. Якщо її немає - вбиральню не рятує жоден креатив (зізнаємося - деякі з описаних вище клозетів таки грішать неідеальністю). Утім, якщо прибиральниця ретельна, відвідувати такі місця - одне задоволення (не знаємо, про що ви подумали, але ми - про естетичне! ;-)

Ольга ЗЕЙЛИК

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter