Луцький паб «послав» клієнтів. ФОТОФАКТ

27 Червня 2018

У луцькому пабі «Oldskull», що в самісінькому центрі міста на вході розмістили брутальну табличку. Такою манерою підприємець вразив лучанина Віктора Ярмолюка. Чоловік показав фото нецензурної вивіски у одній з луцьких спільнот у Фейсбук.

«Чи захочеться лучанам та гостям міста відвідати цей заклад?», - запитав користувач у спільноти.У коментарях чимало читачів сперечалися щодо доцільності такого маркетингового ходу.1

Читати ще

Коментарі

Брутальний Семен

Тепірко схожу 100%! Чуйка, шо там реальні мени тусять!

Анна

Фу!

Відвідувач

Дуже класний заклад! А якшо в когось нема почуття гумору, то це його проблеми! Я туди ходив і буду ходити. Будьте простішими, піпл!

Відвідувач1

Народ, нелп! а де розміщений оригінальний пост? Зацікавило

Ольга

Саме такими словами ми показуємо нашу культуру, і те, чого ми вчимо наших дітей, наше майбутнє покоління, яке ми так плекаємо до української мови, вдячних вчинків доброти один до одного. Ми часто кажемо, яке тепер суспільство, і мовби колись такого не було.... Так не було. Бо ж колись не було рекламних щитів, вибачте, з "голими сраками", кліпів, які дивляться наші діти, і ми в тому ж числі, де тільки не цензура та замість одягу лише "чорні риски".
Так, погоджуюсь така реклама у всіх привернула увагу, але якою ціною це нам вильється у майбутньому.
Шум створила навколо себе. Особисто мені бридко і "Фу". Ніколи б у житті не зайшла до такого закладу. Скільки б немала грошей.
Тим людям, які писали і затверджували такий напис можу тільки поспівчувати стосовно словникового запасу українських слів, мені їх шкода. На жаль.....

Сергей

Не зная контексту, не треба робити висновки.
Гурт "Пирятин", пiсня "Нема грошей - пиздуйте нахуй".
https://youtu.be/5qjdxvbgT8I

Bob

Пані Ольга, а мені шкода Вас. З Вашого коментаря складається таке враження що ви що ви в житті не бачили ні голих дуп, а матюків взагалі не чули. До чого тут діти? Я Вас питаю? Ви що із дітьми по пивбарах (пабах) ходите. А написали на оголошенні працівники цього закладу все дуже правильно, щоб усякі мудаки не задовбали типу - дркжище налийте і запиши мене в зошит. А загалом пораджу Вам наступити на горло власної гордості і "скільки б багато грошей" у Вас не було зайти в Олд випити смачного пива і кайфанути!

Вітьок

сучасний бидло-арт, але виключно як елемент декоративного епатажу

Боцман

Ну заголовок статті вже корявий, посилання нах відноситься до людей, які не мають грошей, тобто клієнтами вони апріорі бути не можуть.

*********

ржу

М.

Як маркетолог скажу☝

Женя

Власник закладу суддя Волинського окружного адміністративного суду Волдінер Фелікс Арнольдович.
І тому там можно писати будь що та графік роботи даного закладу ненормований плюс до того там відкрито торують самогоном "цікаво на якій підставі?" .
Все схвачено плебеї.
Не казіться бо з того ніц не вийде.

Сергій

Женя, ви ще той балабол. Якщо не володієте перевіреною інформацією, то не приплітайте свої фантазії.

Оля

Заклад атмосферний. не для всяких. особливо не для тих, у кого нема почуття гумору. снобів і моралістів там точно не люблять

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter