«Любов не має кордонів»: на Волинь прилетіла голубка з Польщі

10 Червня 2018

На Ковельщині до людей прибився польський голуб.

Про це написала волинянка Людмила Майло на сторінці «Ковель Life» у Фейсбуці.

«У кого знайомі у Польщі? Прибився ГОЛУБ (голубка). На лапці номер телефону +(48)504926138 MAREK. У польській не шарю, здається там прохання подзвонити», – йдеться у дописі.

На пост відреагували активно, розгорнувши за фактом прильоту голуба цілу детективну історію.

«Накорміть і випустіть. В нас такий жив місяць. В клітці нервував дуже. Власнику зателефонували відразу. Вони не охоче їх забирають. В нас просили відправити поштою! Без документів через кордон. Таких літає дуже багато», – порадила у коментарях Лілія Левчук.

За допомогою ентузіазму волинян і їхніх знайомих у Польщі вдалося зв'язатися із власником голуба, паном Мареком.

«Пан Марек з Вроцлава, дуже зрадів дзвінку і новинам про голуба, який подолав більш ніж 600 км. Сказав, що він відпочине і сам полетить додому. Головне, щоб мав місце відпочити і поїсти. Просив подякувати всім зацікавленим в цій історії людям. І ще просив, якщо можна, розгледіти номер на колечку біля лапки голуба. Буде радий, якщо повідомлять коли голуб відлетів. Якщо є якась інфо - пишіть, я передам подрузі, а вона ще раз подзвонить Мареку. Цікава і якась тепла, дружня історія!», – написала Ірина Малиновська, подруга якої вела переговори із власником птахи.

За названим номером господар визначив, що то самичка блакитного кольору. І сказав, що дружба і любов не мають кордонів, тому він припускає, що голубка дорогою додому може десь загальмувати серед волинських голубів.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter