«Ти став популярним завдяки російськомовним пісням»: Харчишин про зустріч з Монатіком у Польщі. ВІДЕО

20 Серпня 2023

Фронтмен гурту Друга Ріка Валерій Харчишин в інтерв'ю подкаст-шоу «Король Твого Міста» розповів про зустріч з Монатіком за кордоном.

Валерій розповів, що перестрівся з Дмитром в одному з готелів Польщі та спершу не впізнав його:

«Зустріч із Монатіком у Польщі була цікава. Коли я вийшов із ліфта одного з готелів у Варшаві, до нас підійшов хлопець бородатий, я його не впізнав. Ніколи не спілкувалися. Він почав говорити першим. Я вже розумію, що це Монатік. Я не знав, як він виглядає. Для мене не цікава була ця культура взагалі. Телебачення не дивився. Може, через те, що я раніше бачив його без бороди. Наживо не бачив, а тут стоїть хлопець 1,5 метра.

Я розповів, що ми виступили в країнах Балтії. Розповів, де концерти були успішні й де менш успішні. А він каже, що в них у деяких країнах було дуже класно. Я кажу, що розумію. Що ці країни напхані ватою російськомовною, яка попри те, що живе в ЄС, все одно молиться на Путіна. І кажу, що він був частиною тієї культури, співав російською. Кажу, що він прийшов до них додому. Тому вони прийшли на його концерт. А нас знала якась маленька частина українців.

А він мені каже: «Ні, у нас програма україномовна».

Я кажу: «Ну зараз так, молодець. Але ти став популярним завдяки російськомовним пісням. Тому тебе сприймають як частину російського інформаційного простору», — розповів музикант.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter