Харизматичний волинянин
Богдан Бальбуза за результатами читацького голосування став
«Красенем місяця».
В інтерв’ю
«Таблоїду Волині» хлопець ще раз розповів про свою громадсько-політичну позицію, роботу та, звісно, про деякі аспекти особистого життя.
– Чи очікуваною для вас стала перемога у рубриці «Красень місяця»?
– Про це дізнався постфактум – мені скинули новину. Не слідкував за цим раніше.
[img data=def]09_01_2018_472142227/3.jpg[/img]
– Розкажіть про себе: звідки родом, де навчались, як прийшли до вибору того, чим зараз займаєтеся?
– Родом з міста Рожище. Вступив до Луцька на факультет журналістики тодішнього ЛГУ, згодом на 5 курс перейшов у Рівне.
Визначальною точкою вибору нинішнього шляху став вступ до організації «Національний Альянс». Це було в 2010 році. На першому курсі я шукав середовище, де можна було б розвиватися. Натрапив на брошурку з інформацією про «Звитягу» – теренову гру, яку проводить Альянс. Зібрав речі і сам з університету поїхав. Сотні людей, нічні тривоги, «бої» сотня на сотню, нічна розвідка – припали до душі. Після цього почав їздити і на решту таборів.
Далі була робота в команді фестивалю «Бандерштат», громадські акції, культурно-мистецькі події. Словом, закрутилось.
З того часу були сотні таборів, вишколів, мандрівок, тисячі цікавих людей та багато чого іншого. Організація багато змінила в моєму житті, зокрема дала стимул повністю відмовитись від шкідливих звичок.
Фактично діяльність в Національному Альянсі і стала передумовою для моєї нинішньої роботи. В організації ми в основному працювали з молоддю. Та за часів Януковича Альянс долучився до протесту, влившись в різні революційні середовища. У 2014 році багато членів організації в лавах різних структур, переважно добровольчих, пішли на Схід.
Для мене це був батальйон «Азов», куди з побратимами з «Правого сектору» організовано приїхали волинською чотою. Згодом, батальйон імені генерала Кульчицького, де також була тогочасна голова Національного Альянсу Майя Москвич.
Спершу мав намір лишатись у силових структурах, та потім постало питання про необхідність відновлення роботи з молоддю як одного із пріоритетів.
Порадившись, вирішили, що я перейму керівництво і відновлюватиму діяльність.
З того часу почали активну діяльність як ГО на території 5 областей. За рік в середньому організовуємо близько 60 заходів різного характеру та чисельності, з кількатисячним охопленням прямих учасників.
Згодом, після створення Луцькою міською радою комунального закладу «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк», пройшов конкурс на посаду директора і нині з командою плідно працюємо в тому ж напрямку.
[img data=def]09_01_2018_472142227/1.jpg[/img]
– Якими п'ятьма словами ви охарактеризували б себе?
– Комунікабельний, раціональний, вмотивований, емоційний, впертий.
– Чи є у вас хобі? Яке? Скільки часу йому приділяєте?
– Основне і улюблене хобі – це спорт. Займаюсь бразильським джиу-джитсу в клубі «GARDA», у тренера Михайла Савчука. Мені подобається постійно розвиватись. Клуб і спортивний колектив цьому сприяє та допомагає йти вперед.
Основна проблема – нестача часу в добі. Часто через завантаженість ми працюємо допізна, тому робота накладається на час для спорту. У будні дні повертаюсь додому в середньому о 21-22 годині. Але воно того варте.
Паралельно намагаюсь опановувати гру на гітарі, поки з тимчасовим успіхом.
– Які методи догляду за собою використовуєте?
– Природні
(усміхається – авт.).Спорт і відмова від шкідливих звичок.
– Яким має бути справжній чоловік?
– Відповідальність, цілеспрямованість, постійний розвиток. Чоловік, який йде цим шляхом, може змінювати себе і світ навколо себе. Для мене – це вагомо.
[img data=def]09_01_2018_472142227/4.jpg[/img]
– На ваш погляд, у яких рисах проявляється жіноча краса?
– У дуже різних. Як на мене, одна з основних – це натуральність. Коли людина не намагається влізти в чужу шкіру, а поводиться природно, сприймаючи світ крізь власну призму. Свобода думки помітна й назовні, і мені це імпонує.
– Кого вважаєте еталоном жіночої вроди?
– Важко сказати. Існує багато вродливих жінок, і кожна гарна по-своєму
– Ваше ставлення до куріння?
– Негативне, після кількох років куріння відмовився від сигарет. В юному віці це самоствердження, згодом – звичка, яка отруює. Якщо підійти до цього логічно, ніякої користі від куріння людина не отримує. Так навіщо витрачати здоров’я та кошти?
– Що найбільше цінуєте у людях?
– В особистому плані ціную людей, які не намагаються грати емоції, а виражають справжні. Кожен відчуває це досить гостро. Тому в більшості випадків запитання про справи, життя, тощо – двостороння формальність, яка звично лягає завченими фразами. Ніби й поговорили, ніби й ні про що. Мати близьких людей поруч важливо. Зазвичай вони називаються друзями.
Також поважаю людей, які керуються ідеєю та дотримуються власних принципів в різних ситуаціях. Знаю достатньо таких, кожен з них на своєму місці вершить хороші справи.
В робочому – відповідальність і самостійність. Брати на себе відповідальність не завжди приємно, та для розвитку необхідно. З такими людьми можна зрушувати гори.
– У яких ситуаціях користуєтеся своєю привабливістю?
– Згадав кумедне відео, коли на пляжі поруч кількох пенсіонерів з солідними черевцями проходить гарненька дівчина і всі троє миттю втягують животи і роблять мужнє обличчя
(усміхається – авт.).
Кожен має свій природній магнетизм. І вмикає його тоді, коли поруч є особа, яка привертає увагу. Все природно.
– Які найнесподіваніші подарунки ви робили?
– Гарним моментом був стрибок з парашутом. Вийшло досить несподівано, класні були емоції.
– Якби у вас була змога негайно змінити щось у житті, що ви змінили би?
– Небагато. Хіба дещо оптимізував би порожньо втрачений раніше час.
[img data=def]09_01_2018_472142227/5.jpg[/img]
– Яким власним вчинком/досягненням ви найбільше пишаєтесь?
– Тим, що нам з командою Національного Альянсу, а зараз і Центру національно-патріотичного виховання вдається реалізовувати. Ми переконані в пріоритетності справи, яку робимо, і за роки діяльності стали однією з найактивніших громадських організацій національно-патріотичного спрямування в Україні. Це спільне досягнення, адже кожен з команди, живе цим.
Подібна робота непомітна в загальному інформаційному полі, та вона виконується постійно десятками і сотнями організацій та небайдужих людей впродовж багатьох років. І результат є.
– Назвіть три речі, без яких не уявляєте свій день?
– Півсотні робочих дзвінків, музика, і, якщо день підходить, тренування.
– Розкажіть, про що ви мрієте?
– У далеких мріях є одна – кругосвітня подорож. Зараз вона досить розмита, та після перемог на зовнішньому і внутрішньому фронтах обов’язково наблизиться.
– Що б ви побажали читачам «Таблоїда Волині»?
– Живіть яскраво! Розвивайтесь, пізнавайте та перемагайте!
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
Успіху і добра вам, Богдане!
10 Січня 2018, 00:24