BLOG на нічку: чотири кроки на шляху до справжнього кохання
Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читайте про те, через які почуття проходить людина перед тим, як зустріти справжнє кохання.
22 Жовтня 2024
Успішно!
Мало хто заглядає собі всередину, бо добре знає, які монстри його там чекають.
Часто ми живемо, обліплені стікерами, забувши себе справжніх, і мало хто заглядає собі всередину, бо добре знає, які монстри його там чекають.
Сьогодні у традиційному блозі на нічку від «Таблоїда Волині» – історія про асиметричних монстрів, яких можна знайти у кожному від журналістки Нати Толмачової.
Якщо прагнете поділитися з читачами своїми історіями, роздумами чи ідеями, то надсилайте їх на tablotid.com.
***
Ми надто багато буваємо серед людей і надто мало геть самі. Навіть коли ми втікаємо від соціумі, він все одно залишається з нами: в соціальних мережах, в інтернеті, в новинах. Ми гордимось тим, що не дивимось телевізор, і при цьому не вилазимо з інтернету. Власне життя виставляється на оглядини, а ми все частіше забуваємо, що щастя любить тишу, а мудрість – спокій.
І ще більше ми забуваємо, хто ми є насправді. А точніше – навіть не стараємось взнати. Купа прикладів надзвичайних подвигів, якими ряснять соцмережі, мали б спонукати нас до власних неймовірних вчинків, а натомість наша самооцінка падає ще нижче: он навіть каліка зміг, а я не можу!
І ми ліпимо на себе ще один ярлик і живемо, обліплені стікерами з дурнуватими надписами, які ніби-то можуть визначити, хто ж ми є насправді. І ніколи не визначають. Бо ми – то не наліпки. Ми – то значно гірше, важче, глибше і страшніше за будь-які наліплені папірці. Мало хто ризикує заглядати в ті глибини, бо хто-зна, що там можна побачити. Власне, ми дуже добре знаємо, які монстри там на нас очікують, і саме тому не поспішаємо з ними зустрічатись.
Ми скупі, злі, заздрісні, нещирі, не люблячі, горді, гонорові, лицемірні, малодушні і продажні. А ще ми постійно страждаємо від страху бути викритими. Ми боїмось, що ті, хто вважає нас чесними, добрими та порядними враз дізнається, які ми насправді. Саме тому й ліпимо на себе ярлики, прикрашаємо себе стікерами голосних закликів та показної доброчинності. І не розуміємо, що саме так і годуємо своїх монстрів…
Колись треба таки зупинитись і заглянути в свою особисту безодню. Зустрітись з нею очима. Злякатись. Жахнутись. Усвідомити. Прийняти. Пережити. І полюбити себе таким кострубатим, недоладним, невміючим, нелюблячим, неоковирним, неідеальним, злим, скупим, жорстоким…
Людські обличчя несиметричні. І саме тому вони гарні. Лише в мерців риси вирівнюються до повної симетрії. Тому поки ми живі, ми будемо несиметричні. І поки ми живі, кожен наш монстр має свою асиметрію – іншу сторону нас. Там, де живе зло, живе й добро. Де є ненависть, є й любов. Де процвітає скупість – проросте й щедрість. Воно все є, воно все в нас, воно все в тій же глибині, де й наші монстри. Просто ми завжди боїмось бути самими собою, бо завжди чекаємо гіршого – така природа виживання людини.
І тільки пірнувши в ту темну і страшну глибочінь себе, ми можемо навчитись чекати від себе кращого. І лиш пізнавши хоч трохи себе, ми перестаємо прикриватись від чужих очей. Бо знаємо, що в тих чужих глибинах теж живуть асиметричні монстри. Монстри, які лякають нас до холоду в жилах, і які люблять нас такими, які ми є. Монстри, які можуть навчити нас бути тими, якими ми й маємо бути.
П.с. планувалось написати про зовсім інше. Написалось таке… Мої асиметричні монстри дуже люблять зоряне небо. Оце вийшли на нього подивитись. Сидимо всі купочкою, дивимось…