BLOG на нічку: 10 дуже незвичних правил посту від священика

20 Березня 2018

Сьогодні у традиційній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» нестандартний погляд на Великий піст із блогу отця Олега Кобеля.

Священик переконаний, що усміхатися, займатися спортом та приділяти час родині так само важливо, як і не їсти скоромної їжі та не влаштовувати пишних забав.

Якщо хочете побачити на сторінках нашого видання і свої роздуми на будь-яку актуальну для вас тему, надсилайте їх на електронну скриньку [email protected].

***

Великий Піст – це особливий час, який можна порівняти з часом, який провів блудний син з відомої Ісусової притчі у дорозі до дому свого батька. Ця дорога і цей час є сповнений покаяння, радості,та нетерпеливого очікування. Якщо хтось хоче знати офіційні правила посту, може прочитати у попередніх блогах. Натомість, наступні правила є моїми, а тому «неофіційними». Буду радий, якщо вони виявляться для когось незвичними.

Порада перша. Більше моліться до Бога своїми словами. Будьте щирими і сповненими дитячого довір'я. Сповідь не має бути формальністю, а поставою блудного сина при воротях батьківського дому.

Порада друга. Більше усміхайтесь. Спробуйте кожного дня усміхнутися принаймні одній незнайомій людині. І не забудьте про обійми. Обіймайте інших і дайте обняти себе.

Порада третя. Подзвоніть принаймні до трьох друзів, з ким ви давно не спілкувалися. Ніяке віртуальне спілкування не замінить людського голосу.

Порада четверта. Виходить з третьої. Обмежте себе в спілкуванні в соціальних мережах і спілкуйтеся більше в родині.

Порада п'ята. Займіться спортом, більше рухайтеся, почніть відвідувати тренажерний зал, басейн, тощо. Частіше бувайте на свіжому повітрі.

Порада шоста. Посадіть принаймні одне дерево або приберіть замість когось сміття. Бажаю пережити правдиве екологічне навернення.

Порада сьома. Якщо трапиться така нагода, нагодуйте принаймні одну безпритульну тварину.

Порада восьма. Перегляньте з родиною принаймні один сімейний фільм. Я раджу «Чудо», фільм 2017 року.

Порада дев'ята. Прочитайте принаймні одну добру художню книжку, яку давно мріяли прочитати і розкажіть про неї комусь.

Порада десята. Підберіть по дорозі принаймні одну незнайому людину, якщо у вас є власне авто. На неї також хтось може давно чекати вдома.

P.S. Все це можна і треба робити поза Великим Постом. Піст може просто нам пригадати, як це – бути людьми.
4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter