Успішно!

В Луцькій броварні з’явиться унікальне «золоте» пиво

Броварня «Карабс Барабас» – унікальний луцький заклад. Окрім того, що одночасно у залі можуть відпочивати до трьохсот гостей, вони ще й мають нагоду на власні очі бачити, як вариться крафтове пиво.

У Луцьку працює броварня «Карабас Барабас», де фактично на очах у відвідувачів варять «живе» пиво. Відтепер усіх любителів цього напою будуть тішити новинками, адже уже в лютому можна буде скуштувати Gold Beer.

Броварня «Карабс Барабас» – унікальний луцький заклад. Окрім того, що одночасно у залі можуть відпочивати до трьохсот гостей, вони ще й мають нагоду на власні очі бачити, як вариться крафтове пиво.

За словами пивовара Олександра Томашевського, відтепер у броварні щокілька місяців з’являтиметься новий напій. Так, з нагоди новорічних свят усі охочі мали нагоду посмакувати Mandarine Ale, а вже у лютому буде готова ще одна новинка – Gold Beer.

«Ми хочемо показати наскільки різним може бути пиво. Експериментуємо з інгредієнтами, і таким чином отримуємо нові, насичені смаки», – додав він.

«Таку назву ми дали, адже пиво матиме буршиново-золотий колір й ідеальне поєднання густини та гіркоти», – наголосила технологиня «Карабасу Барабасу» Інна Юрковська. Вона розповіла про те, що взагалі робота у цій галузі – дуже творча, адже ти постійно можеш створювати унікальні та неповторні напої.

Gold Beer Limited Special буде чотирьохсолодове пиво, адже тут поєднані різні сорти світлого та карамельного солоду, що надає напою особливий смак та аромат, а співвідношення густини, вмісту спирту та гіркоти вважається «золотою» пропорцією для лагерного пива. 
Тож усіх запрошують у лютому скуштувати новинку.

Довідково: 

Gold Beer Limited Special

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі низового (лагер) бродіння 
Масова частка сухих речовин у початковому суслі: 12% 
Вміст спирту: не менше 4,5 % об.
Харчова (поживна) цінність (вуглеводів): 4,6 г./100 г. 
Енергетична цінність (калорійність) 192,46 кДж (46 ккал/100 г.) 
Колір EBC – 20 
Гіркота IBU - 20

Коментарі

Ket:

Карабас молодці працюють. І варять дуже смачне пиво!

24 Січня 2019, 15:00

Лучанин:

Пиво дійсно смачне!

24 Січня 2019, 17:28

Додати новий коментар