Успішно!

В «Адреналіні» стартувала акція «Розвивайся та розважайся»

Неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D-пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого – усе це ви знайдете у «Робологікумі».

Ваші дітлахи люблять фільми і мультфільми, а також ще море розваг? Тоді вам в КРЦ «Адреналін Сіті» – у вересні тут стартувала акція «Розвивайся та розважайся».

«Купуй квиток в кіно та отримуй -50% знижки на відвідування Академії розвитку та пізнання «Робологікум» або -50% знижки на Стрічковий лабіринт», – пояснили організатори.

Акція діє з 1 вересня по 1 жовтня 2019 року.

Нагадуємо, Академія пізнання та розвитку «Робологікум» – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

В «Робологікумі» ви знайдете радіокеровані моделі роботів та зможете взяти участь змаганнях з робо-футболу, робо-боксу, робо-гонках та танкових боях. А ще – відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.

Неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D-пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого – усе це ви знайдете у «Робологікумі».

Стрічковий лабіринт «Хамелеон» – унікальна розвага: між входом і виходом – 100 кілометрів кольорових стрічок, заплутаних ходів та яскравих вражень. Тут немає ніяких звичних для лабіринтів орієнтирів: кімнат і закутків, які допомагають вибратися з простору. Стіни, підлога і стеля червоного кольору – перехід між ними непомітний для ока. Заплутані ходи з яскравих стрічок створюють ефект нескінченності і невагомості!

«Приходь та зарядись кольоровим позитивом!», – закликали організатори.

Усіх бажаючих чекають у будні  з 12:00 до 22:00, вихідні/святкові з 11:00 до 22:00.


 

Додати новий коментар