У «Промені» відкриють заклад екзотичної тайської кухні

08 Лютого 2019

У Grand Central, що у луцькому розважальному центрі «Промінь», незабаром відкриють заклад харчвання, де можна буде скуштувати страви екзотичної тайської кухні.

Сьогодні будь-який мандрівник може підтвердити, що тайська кухня – одна з найвідоміших у світі. Як і в багатьох інших країнах Південно-Східної Азії, кухня Таїланду сформувалася під впливом китайської, а також португальської та індійської кухонь, зберігаючи в той же час свій національний характер і специфіку.

Як і притаманно Сходу, в тайській кухні традиційне поєднання солодкого та кислого, тому в рецептах тайських страв часто зустрічаються соки кислих фруктів і цукор.

Сприятливий клімат дозволяє збирати два і навіть три врожаї щорічно, а різноманітна зелень росте круглий рік. Мабуть, саме місцевим достатком можна пояснити такий феномен, як відсутність у тайській мові поняття «голод». Тайці використовують у своїй кухні всі види м'яса, у великій кількості – рибу, а також безліч овочів і фруктів.

Основна особливість національної кухні Таїланду – широке використання спецій і гіркого стручкового перцю чилі (у Таїланді зустрічається більше десяти його різновидів). Тайські страви зазвичай гострі, хоча й не всі.

Якщо намагатися одним словом визначити головну характерну особливість страв тайської кухні, то можна було б сказати, що вона вся з вираженим смаком та ароматом.

Вже зовсім скоро у Grand Central відкриється новий заклад тайської кухні – «Lemongrass».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter