​«Зростають у гніздечку соколята»: лучани хочуть вулицю імені автора пісні

19 Лютого 2016
До Єдиної системи місцевих петицій надійшла пропозиція про перейменування однієї з вулиць Луцька на честь відомого поета та автора пісень В'ячеслава Хурсенка.

Автор петиції Андрій Коваль пропонує перейменувати на честь відомого лучанина вулицю Московську. «Адже він жив поруч на вулиці Відродження 4. Якщо ні, то іншу вулицю», – пише автор петиції.

За добу перебування на сайті цю петицію вже підтримало 90 людей зі 300 необхідних.

Довідка:

В'ячеслав Хурсенко - народився 01.06.1966 року, лучанин. Тут він закінчив музичну школу й училище. Здобув медичну освіту за спеціальністю фельдшер-акушер. Починаючи з дев'яностих років минулого століття, став відомий, як співак, композитор (зокрема, завдяки участі у фестивалі «Оберіг»), висококласний віолончеліст.

В'ячеслав Хурсенко – автор і виконавець пісень «Соколята», «На острові чекання», «Сповідь», «Панує ніч», «Я тебе розлюбив», «Віра, Надія, Любов», «Шалений час», «До рідного дому», «Ковток вина» та багато інших. Головний хіт Хурсенка – пісня «Соколята», була написана для Василя Зінкевича.

Пісні Хурсенка виконують співаки у популярних українських передачах і на концертах, а також звучать у фільмах відомого режисера Оксани Байрак «Жіноча інтуїція» та «За два кілометри до Нового року».

Трагічно загинув 08 вересня 2009 року у віці 43 роки.
0

Читати ще

Коментарі

Олена

Прекрасні пісні. Вони

Роман Драновський

Талант від Бога !!!!

Роман Драновський

Талант від Бога !!!!

Євгенія

"Соколята" мені і досі

Шамлі Микола

Прекрасний композитор

Шамлі Микола

Прекрасний композитор

сергій лазо

Мав честь знати і разом

Олександр Балбус

Моя версія композіції

ГАЛИНА

Людина неперсічного таланту і

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter