Жертви першоквітневого жарту: хто вітав Осіпова із призначенням?

02 Квітня 2015
Депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов отримав вчора чимало привітань. Приводом для цього став сюжет ТРК «Аверс», в якому журналісти розповіли про призначення обранця на посаду першого заступника Луцького міського голови.

«Таблоїд Волині» поцікавився в Андрія Осіпова, чи багато людей повірило в таку інформацію, оприлюднену журналістами 1 квітня.

«Так, багато хто повірив. Були привітання. Дехто телефонує ще сьогодні», – розповів депутат.

«Якщо не помиляюсь, то першими зателефонували із привітаннями журналісти ВолиньПост. Також серед перших були адвокат Олег Нарбут і журналіст Андрій Лучик. До пізнього вечора отримував смс-ки та повідомлення у Фейсбуці. Друзі і рідні телефонували. Я як міг тримався. Сьогодні також із 7.30 почались дзвінки», – поділився списком вітань Андрій Осіпов.

Цікаво, що ввечері герой псевдо-сюжету випадково зустрів директора телекомпанії, яка пожартувала над ним.

«Вчора ввечері в супермаркетів випадково зустрів Олега Величка і висказав йому своє ставлення до цієї новини. Я людина самокритична та із почуттям гумору. Мушу визнати, що сюжет було зроблено професійно та правдиво. Можу собі уявити, скільки людей телефонувало Миколі Романюку», – розповів Осіпов.

Депутат запевняє, що жарт йому дуже сподобався і сподівається, що його також оцінили в команді міського голови. як каже обранець, це був перший в його житті першоквітневий розіграш із використанням ЗМІ.

0

Читати ще

Коментарі

Андрій Лучик

Це підлий наклеп! Я просто

Орест Промінець

Ой не нада! Страхувався Лучик

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter