Екс-депутат Луцькради презентує свою книгу

21 Квітня 2019

Відомий адвокат та екс-депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов презентує свою книгу "З особливою жорстокістю".Презентація відбудеться 30 квітня о 16 годині у книгарні «Є», що в Луцьку. Про це повідомили організатори у «Фейсбук».

Саме тут лучани зможуть побачити Андрія Осіпова в новій ролі – письменника. Звісно, він залишився вірним основній професії, а тому головний герой дебютного роману «З особливою жорстокістю» - юрист.
Сюжет у книзі – динамічний, адже уже з першої сторінки ми дізнаємося про злочин, а підозрювані – підлітки. Андрій Осіпов майстерно, зі знанням справи, змальовує судову систему, не гребуючи навіть розкриттям хабарницьких схем. Ще одна важлива тема – це відновлення суду присяжних, яку автор гармонійно вплів у сюжет.
«З особливою жорстокістю» сміливо можна називати першим юридичним детективом, що вийшов з-під пера українського автора. Тож поспілкуватися з Андрієм Осіповим та дізнатися про те, як юрист став письменником, можна буде під час презентації в рамках дофестивальної частини ІІ Міжнародного фестивалю Фронтера.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter