Успішно!

біхелсі

ЗаКаЗуХа: 1 травня

Прекрасний ювілей сьогодні у славного земляка, почесного громадянина Луцька, легенди української естради, лауреата Шевченківської премії, народного артиста, Героя України Василя Зінкевича!

Про людей, які досягнули успіху, кажуть – метр своєї справи. Тож сьогодні КІЛОМЕТРА сцени вітають волинські шанувальники! Із висоти прожитих літ, нині доводиться йти у ногу з сьогоденням, з оптимізмом дивитись у майбутнє і з насолодою згадувати приємні миті минулого…
1968-ий… Юного голосистого красеня доля робить першим мужчиною-солістом в суто жіночому(!) тоді вокальному ансамблі "Смерічка".
1971-ий… Зінкевич разом з Яремчуком, Івасюком та «Червоною рутою» перемагають на всесоюзній «Пєснє года».
1975-ий… Приїзд до Луцька. Новий виклик - ВІА «Світязь».
1986-ий… Вже давно народний артист Зінкевич стає Народним.
1994-ий… Василь Іванович отримує Шевченківську премію.
2009-ий… Зінкевич – Герой України.

«Червона рута», «Водограй», «Балада про мальви», «Мила моя», «Пісня буде поміж нас»,  «Тільки раз цвіте любов», «Червона рута», «Я піду в далекі гори», «Гай, зелений гай», «Забудь печаль»,  «Скрипка грає», «Хай щастить», «Тече вода», «Два кольори», «Ніби вчора»…   
Все це справді було ніби вчора, але впевнені - буде й завтра! Бо українська пісня – душа народу, а Василь Зінкевич - Людина, яка Живе з Душею!


 Коли у дитинстві вона бачила виділені червноним у календарі 1-е та 2-е травня, то щиро дивувалась: «Чому 1-е червоне – зрозуміло. А чому ще й 2-е???» У перший день останнього місяця весни уродини святкує начальник управління культури Луцької міськради Тетяна Гнатів! Завше натхненна і квітуча, пані Тетяна, як квіточка серед чиновницького чоловічого бадилля у місьвиконкомі. Квіточку Тетяну Федорівну з Днем народження вітають, завдяки їй окультурені, містяни-флористи!

Дізнались ми, ніби окремі недалекоглядні заздрісники мають претензії з приводу того, що Ви запатентували на себе фестиваль «Ніч у луцькому замку». Як же прикро нам, що є ще настільки обмежені люди, які живуть, працюють, ходять поряд у нашому славному місті! Невже не зрозуміло, що це все зроблено лише з культурних міркувань, і аж ніяк не з корисливих цілей, чи бажання заробити кількасот тисяч гривень? «Ніч у Луцькому замку» перетворилася з загальноміського свята на інтеркультурну феєрію і стала візиткою і міста, і краю! Ми взагалі пропонуємо Тетяні Федорівні не зупинятись, а запетентувати ще й афтепаті «Ранок під Луцьким замком». Тим більше, що «створення ринкової інфраструктури у сфері культури; розширення доступу населення до об’єктів культурної спадщини; збереження культурної спадщини з урахуванням особливостей соціокультурного середовища міста», безпосередні завдання управління культури загалом і Тетяни Федорівни зокрема! Наснаги Вам, дорога імениннице, у подальшій реалізації тотального окультурення мешканців Луцька. Безлічі насичених ночей, неповторних світанків, по-справжньому Ваших, щасливих днів!