Яку інформацію про час шукають в інтернеті волиняни

01 Квітня 2017
Щомісяця волиняни задають Яндексу майже 20 тисяч запитів зі словом «час». Вони цікавляться безліччю речей: запитують, [як поливати орхідею під час цвітіння], просять поради – [як дивитися за знаками на дорозі під час водіння], зазирають у майбутнє – [що буде з доларом найближчим часом].

Яндекс дослідив запитання волинян про час. З’ясувалося, що топ-5 категорій має такий вигляд:
 1. Навчання і нові знання
 2. Здоров'я
 3. Цитати
 4. Технології і техніка
 5. Право
Приблизно третину запитань зі словами «час» і «година» жителі Луцька та Волинської області ставлять Яндексу у зв'язку з навчанням або бажаючи отримати довідкову інформацію. Вони шукають у Яндексі розв’язки задач – [за який час на катоді електролітичної ванни виділиться 40 г хрому], цікавляться біологією – [у який час доби відбувається дихання рослин], літературою – [чому п'єса матінка кураж актуальна і в наш час]; хочуть з'ясувати, [как много теряет человек в весе во время сна], [які пташки під час сезонного перельоту долають найбільшу відстань].

Кожне п'яте запитання волинян до Яндекса зі словом «час» або «година» стосується теми здоров'я і зовнішнього вигляду, наприклад: [чому терпнуть руки під час сну], [що їсти під час дієти], [через какое время снимают хирургические швы].

На третій сходинці – запити про цитати. Їх задають, коли хочуть дізнатись автора або значення якогось вислову: [спинити час ніхто не в змозі хто сказав], [время пить херши что это].

Наступна за популярністю категорія – запитання про техніку, інтернет і комп'ютерні програми. Користувачі з Волині хочуть дізнатися, [что делать если выключается ноутбук во время игры], [как перевести время на айфоне], [як поремонтувати машинку беко коли весь час закачується вода], [як видалити дату народження вконтакті].

Завершують рейтинг запитання про право. Ось кілька прикладів із Луцька та Волинської області: [на який час видається гарантія на відремонтований телевізор], [до якої години у людей вільний час в багатоповерхівках закон], [через який час можна переоформити власність на житло].

А іноді волиняни запитують про час і таке:
 • [як має поводити себе журналіст під час мітингу]
 • [как быстро выспаться за короткое время]
 • [4 20 что это за время]
 • [яких вимог слід дотримуватись під час ювілейної промови]
 • [яке було життя під час першої світової та революції у бишеві]
 • [в какое время суток у людей тяга к приключениям]
 • [піаніст що грав під час німого кіно]
 • [які перетворення енергії відбуваються під час заряджання акумулятора]
 • [що робити під час пар]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter