Замовляння, щоб подобатись людям, або На що чаклують волиняни

13 Червня 2016
Попри розвиток науки та цифрових технологій, волиняни продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів. Але шукають вони їх по-сучасному – в інтернеті.

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом «заговор». За відношенням запитів про замовляння до загальної їх кількості серед користувачів із різних регіонів України лідирують луганчани. Мешканці ж Волинської області на магію майже не покладаються й посідають лише 17 місце – вони шукають заклинання частіше за вінничан, але рідше, ніж житомиряни.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли йдеться про кохання). Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, якраз про особисте життя – йому присвячено майже кожен п'ятий запит про заговори. Нерідко волиняни хочуть одружитися або повернути втрачену половинку – «заговор на повернення хлопця».

Удаються до замовлянь і ті, хто вже знайшли супутника життя. У пошуку Яндекса, приміром, шукають «заговор чтоб ухажер дарил подарки» та «заговори від ревнощів». Заклинаннями намагаються навіть лікувати розбите серце – «как забыть любимого человека заговор».

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен десятий запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів – «заговори на гроші та удачу», «заговор на прибыль денег».

На третій сходинці – заговори на красу та здоров'я. Зокрема, жителі Луцька й області шукають у Яндексі «заговор на похудение» та «заговори від кашлю».

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: «сильні заговори на начальника», «заговоры на свечу на хорошую торговлю». Трохи менше, але усе ще багато уваги волинські користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха – «как наказать человека за подлость заговор».

Дбають волиняни і про дітей: «заговори щоб дитина спала». Нарешті, заговорами прикликають удачу в різних життєвих ситуаціях: «заговор на удачу в торговле читать от ванги», «заговоры на удачу в дороге».

Як і в інших ситуаціях, волинські користувачі хочуть діяти напевно. Приміром, вибираючи заклинання, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував та хвилюються про можливі наслідки магічного втручання. Тому й шукають «заговоры на удачу последствия».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter