Як «Вар'яти» без Притули роздавали автографи лучанам

12 Жовтня 2017
До лучан жартувати приїхало перше українське гумор-шоу «Вар'яти».

Перед концертом 11 жовтня колектив зустрівся з шанувальниками у ТРЦ «ПортСіті».

Усі охочі мали змогу пофотографуватися та взяти автографи в учасників популярного гумор-шоу. Зустрічати гостей зібралося чимало лучан, за півгодини всі мали встигнути зробити селфі, обійняти чи вщипнути когось із улюблених гумористів.
Перед луцьким концертом гумористи, зізнаються, хвилюються, адже не були впевненими, що потрібно їхати на виступ взагалі. Напередодні Сергій Притула, один із засновників проекту “Вар'яти”, захворів та не зміг виходити на сцену, тому до Луцька виступати не приїхав.

«Може, нам без Притули вже їхати звідси?», - запитують хлопці. Публіка не відпускає та всіляко підтримує артистів.

Прийшов по автографи всіх «Вар'ятів» школяр Віктор з мамою та сестричкою. Хлопчик попросив підписи у шкільному щоденнику, гумористи ж хотіли навіть відмінних оцінок наставити. Вітя дивиться гумор-шоу з самого народження, адже мама — шанувальниця Притули та друзів.

- Вітю, які жарти любиш?
- Усі.А от Вікторія розповідає, що “Вар'яти-шоу” любить за цікавий гумор без політики і найперше пригадала передноворічні випуски по телевізору.
Загалом, “Вар'яти-шоу” - це колектив, готовий працювати для своєї публіки, попри будь-які обставини і жартувати, попри хвилювання.
А от автограф-сесія від ТРЦ «ПортСіті» добряче підбадьорила колектив, якому довелося свій 14-ий концерт у Луцьку віджартувати без Сергія Притули.


***
Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter