Як у Луцьку відкриватимуть туристичний сезон

06 Травня 2016
У Луцьку 15 травня збираються офіційно відкрити туристичний сезон.

Окрім акцій у день самого відкриття, місто отримає деякі довготривалі цікавинки, пишуть «Хроніки Любарта», зазирнувши за лаштунки приготувань.

Як відомо, луцького кликуна, який був встановлений на вулиці Лесі Українки, тимчасово забрали, щоб укріпити і змонтувати надійніше. Його збираються повернути найближчим часом. Проте, як розповіли в управлінні туризму і промоції міста Луцької міської ради, кликун повернеться не сам. У Луцьку планують встановити цілий ряд скульптур кликуна.Одним із пунктів програми відкриття туристичного сезону, яке відбудеться 15 травня, стане театралізована екскурсія. Для цього пошили костюми, які максимально наближено відповідають одягу міщан XVII-XVIII століть. При пошитті одягу консультувалися з істориками. На екскурсії можна буде полюбуватися чоловічим і жіночим костюмом і дізнатися, як виглядали лучани кілька століть тому. Моделювали і шили одяг у майстернях Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.У Центрі туристичної інформації розповіли, що сама екскурсія буде містити театралізовані елементи, які відтворять деякі історичні події «міста його королівської милості Луцька». Саме так найчастіше називало Луцьк в офіційних документах часів Речі Посполитої.

15 травня збираються презентувати цікаве видання, підготовлене управлінням туризму і промоції міста в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Видання реалізоване у вигляді абетки, де на кожну букву починається слово, яке відображає історію Луцька, або якусь туристичну принаду. Детальніше розкажуть під час відкриття туристичного сезону.Повний перелік заходів:

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter