• банер чікос

Як у луцькому зоопарку ніч на Купала святкували

11 Липня 2016
Луцький зоопарк влаштував для своїх відвідувачів незвичне свято. Вперше в історії зоокуточка гості прийшли помилуватися тваринками не у встановлений для відвідувань час, а після настання темряви.

Свято «Ніч на Івана Купала» розпочалося о 21.00 і тривало до глибокої ночі. Гості отримали шалену кількість позитиву та гарних емоцій адже мали змогу взяти участь у цікавих майстер-класах, водити хороводи, пострибати через купальське вогнище та, звісно ж, поспостерігати як поводять себе звірі у вечірній час.

Як пройшов захід описали працівники звіринця на офіційній сторінці закладу у Facebook:

«Любі друзі!

Можете привітати нас із почином. У п‘ятницю, 8 липня,на території КП «Луцький зоопарк» ми провели перший в історії нашого закладу захід після завершення звичного робочого дня з тематичною назвою «Ніч на Івана Купала». Ідея дійства, як і майже всі гарні починання у нас, належить керівнику звіринця Людмилі Денисенко. А втілити задум у життя вдалося завдяки співробітникам комунального підприємства у співпраці з давніми партнерами і друзями.

Зізнаємося, що ми дуже хвилювалися. Однак відгуки наших відвідувачів свідчать – захід таки вдався. І про нього – по порядку.
Отож, як і зазвичай, зоопарк по 20-й завершив звичний прийом відвідувачів. Бо вже за годину тут мало розпочатися незвичне свято – стилізоване під Купальську ніч дійство. Гістьми на ньому мали змогу бути ті, хто записався в адміністрації – для уникнення різного штибу непорозумінь і позаштатних ситуації. Причому сходилися до нас родинами, парами або й дружніми компаніями.

О 21.00 студія свята «Карамболь» в особі ведучої Ольги Крамаревич розпочала дійство. Одразу за кількома столами примостилися і дорослі, і діти – розмальовувати печиво, збирати намисто з кольорових макаронів, робити ляльки-мотанки чи амулети з глини і плести віночки. Спільно та по-родинному затишно.

А потім – вогнище. І хоч було воно геть невеличким, але його тепла у вистачило для того, щоб магію ночі відчули всі присутні. У відблисках полум’я змагалися у спритності та швидкості, хороводили та витанцьовували, а потім, довірившись партнерам, перестрибували вогонь. Усе це – з сміхом та позитивом.

Всіх охочих чекало ще й частування – запашний чай та куліш, зготований з допомогою триголового дракона. І все це, звичайно, розійшлося на «ура!». Чай навіть довелося варити повторно, бо, як запевняли відвідувачі, смачнішого вони ніколи не пробували. А неперевершеними господинями, що заслужити безліч компліментів, були співробітниці нашого зоопарку. Також власними силами ми зорганізували тематичні фотозони, де і самостійно, і з допомогою Олега Міткевича можна було зробити світлини на згадку (До речі, у дописі - фото його авторства. І оскільки їх буде багато, то виставляти їх ми будемо у кількох повідомленнях на сторінці).

Не обійшлося у цю Купальську ніч і без традиційного пускання віночків. По один бік водойми – прекрасні дами від малечі до зрілого віку, з іншого – представники чоловічої статі. Свічечки на воді в обрамлені польових квітів додають казки і таємничості. І першим вінок з допомогою палиці та інших чоловіків, які міцно тримають за руки сміливця, виловлює татусь для донечки – символу їхнього з дружиною кохання.

Шалені овації зірвав виступ учасників театру вогню «Ейфорія».

Особливо бурхливі емоції вирували в очах юних гостей – цікавість, захопленні і страх. І палаючі букви ZOO на звершення номеру ніби пророкували нам у цю магічну ніч подальшу яскраву долю – собі на славу і гостям на втіху.

А потім п’ять команд по 10 учасників кинулися на пошуки квіту папороті. На щастя, у квесті, зорганізованому студією свята «Карамболь» поталанило всім учасникам. І знайдені квіти команди обміняли на подарунки – мішки здоров'я, краси, достатку, відпочинку, насолоди. Щодо призів, то щире «Дякую!» висловлюємо Green Valery та Кічкарівському хлібзаводу. Зізнаємося – надійна партнерська підтримку стимулює працювати ще краще!

Наперед вгадуючи ваше запитання, коли у нас знову відбудеться подібне дійство, відповідаємо: слідкуйте за анонсами за нашій сторінці у соцмережі та за повідомленнями наших інформаційних партнерів – переважної частини волинських ЗМІ. Адже колектив КП «Луцький зоопарк» готує для гостей закладу ще безліч приємних сюрпризів і впевнено іде шляхом перетворення зоокуточку на місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах Луцька»

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter