Успішно!

біхелсі

Як підготуватися до пластичної операції

Пластична хірургія часто асоціюється зі збільшенням грудей чи зміною форми носа, але насправді це – широке поняття, що включає у себе коригування серйозних наслідків травм, опіків, дефектів від оперативних втручань чи вроджених вад.

Втім, зараз стає дедалі популярнішою естетична хірургія, що змінює людей із зовнішніми естетичними вадами, через які неможливо почуватися цілком комфортно. Наприклад, можна виправити відстовбурчені вуха, нерівний ніс чи маленькі груди, і тим самим подарувати людині більш активне соціальне життя та впевненість у собі.

[img data=def]16_09_2016_284474038/medicine_625x415.jpg[/img]
 
Про етапи підготовки до справді необхідної пластичної операції «Таблоїду Волині» розповів лікар-комбустіолог, пластичний хірург медичного центру «Боголюби» Роман Трач.

Найбільше часу займає етап підготовки до проведення оперативного втручання, адже необхідно серйозно і компетентно поспілкуватися, довідатися, якого результату хоче пацієнт, чого він очікує. Іноді буває так, що операція з лікарського боку виконана якнайкраще, але пацієнт залишається незадоволеним, бо уявляв собі якісь неможливі кардинальні зміни у собі. Треба обговорити й узгодити кожен нюанс. Звісно, технічно можна зробити все, але навіщо щось робити, якщо це виглядатиме відверто некрасиво?

[img data=def]16_09_2016_284474038/you_3419.jpg[/img]

Етап загального обстеження організму більшість пацієнтів вважають довгим, нудним і непотрібним, але тільки у такий спосіб лікар може дізнатися про якісь приховані недуги чи особливості організму, які кардинально впливають на хід операції.

Важливо з'ясувати, які захворювання, травми, операції переніс пацієнт. Якщо операції були, лікарі завжди оглядають рубці, адже естетичний результат пластики залежить не тільки від хірургічної техніки, а й від процесів регенерації шкіри. Також, обстеження дозволяє дізнатися, чи немає у пацієнта алергії, особливо на ліки, чи він палить, вживає алкоголь та які ліки приймає.

«Окрім показів до проведення операції, враховується стан здоров’я пацієнта в цілому. З пацієнтом індивідуально обговорюються нюанси підготовки до операції, перебігу післяопераційного періоду та всі можливі ускладнення, які можуть виникнути внаслідок проведення оперативного втручання. І тільки тоді ухвалюється спільне рішення лікаря і пацієнта про проведення операції. Пацієнт має усвідомлювати, що пластична операція – серйозна річ, яка залежить від комплексу факторів, а не тільки від роботи хірурга», – пояснює лікар.

[img data=def]16_09_2016_284474038/plastycheskaya-hyrurgyya.jpg[/img]

Обов’язкова умова для проведення будь-якої операції – відмова від куріння хоча б за півтора місяця до оперативного втручання. Куріння значно підвищує ризик післяопераційних ускладнень, адже погіршує заживання ран і призводить до гіпоксії тканин.

Лікар каже, доведено на практиці: пацієнти, які не дотримуються рекомендацій лікаря, потай продовжують курити, мають проблеми із загоюванням швів.

Після обстежень та лабораторних досліджень завданням хорошого хірурга стає привести пацієнта на операційний стіл в максимально здоровому стані. Якщо у процесі обстеження були виявлені порушення, їх максимально можливо коригують.

«Цукровий діабет, важкі вади серця, коагулопатія, онкологія – це основні протипокази для проведення операції. Окрім того, кожен вид оперативного втручання вимагає особливої підготовки», – зазначає Роман Трач.

Після закінчення обстеження вирішується, чи не створить операція небезпеки для життя і здоров’я пацієнта. Лише після цього призначається її день і починається вже безпосередня підготовка.

[img data=def]16_09_2016_284474038/plastychna-hirurgiya-kyyiv.png[/img]

Про усі ліки, які вживає пацієнт, повинен знати його анестезіолог. Прийом гормональних препаратів, у тому числі контрацептивів, слід припинити за три тижні до операції. Напередодні ж часто прописують пацієнтові заспокійливі засоби, аби він зміг виспатися в ніч перед операцією. 

За весь час підготовки лікар і пацієнт мають стати друзями, довіряти одне одному та чітко поставити спільну мету, до втілення якої рухатися у тісній взаємодії.

«Завдяки особистому спілкуванню з лікарем, пацієнт отримує ту інформацію, яку він більше ніде не знайде: про хід операції, матеріали й обладнання, яке використовується, тонкощі післяопераційного періоду і тощо. Кожна людина – це індивідуальна історія. Її творять пацієнт і лікар, а править – Господь», – ділиться лікар Роман Трач.

[img data=def]16_09_2016_284474038/impact_of_cosmetic_surgery.jpg[/img]

Детальніше: с.Боголюби Луцького р-ну Волинської обл., вул.Лісова, 1Б. Тел (0332)20-07-02, 099-44-55-404. І сайт: www.bogolybu.com.ua.
 

Додати новий коментар