Wedding Art: Солодка майстерня Галини Юрчак

15 Вересня 2016
У рубриці «Wedding Аrt» «Таблоїд Волині» розповідає про людей, які зроблять головний день Вашого життя по-справжньому незабутнім. Довіртеся професіоналам і Ваше весілля буде неповторним!

Смаколики Галини Юрчак полюбляють і дорослі, і діти. Її тістечка, печиво, торти - справжні шедеври кулінарного мистецтва. Вони є не лише смачними, а й дуже гарними. Адже готуються з душею та позитивом.

«Скільки себе пам’ятаю, ще з дитинства ми завжди готували разом, щось пекли, щось придумували, прикрашали... Насправді це бабуся прищепила нам любов до кулінарії. Вона й досі залишається для нас еталоном. Минуло багато років, а ця любов лише зміцнилась. Довгий час кондитерська справа для нас була просто хобі. Все почала я ще в університеті, коли навчалась на ресторатора у Києві. Мене настільки захопили сучасні десерти, що я зрозуміла – це моє!

Для початку рідним та друзям на дні народження й свята готували різноманітні смаколики. Потім почали з’являтись перші замовлення. Мені почала допомагати сестра, адже у неї дуже гарний смак та естетичне сприйняття. Вона є своєрідним дизайнером наших солодощів. Ми не просто пекли, а займались улюбленою справою.

Оскільки постійно намагаємось навчитись чомусь новому, їздимо на навчання, вдосконалюємо свою майстерність. У цій справі немає меж для розвитку!

Я ж не просто кондитер, я і мама, тому для мене також важливо щоб десерти не лише були красиві та смачні, а й корисні та якісні! Для нас побажання наших клієнтів – закон, і ми робимо все з натхненням та любов’ю», – розповідає Галина Юрчак.Є у асортименті солодкої майстерні і особлива вегетаріанська випічка. Окрім того, кулінарні майстрині постійно експериментують, готують щось нове і цікаве, адже, як запевняє Галина, нема нічого неможливого, просто треба придумати як це зробити.

Телефони «Солодкої майстерні Галини Юрчак»: 0997277423, 0631905100.

Електронна скринька: [email protected].

Сайт-блог.

Сторінка у Facebook

Сторінка у ВК.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter