Викладачів і студентів луцького «політеха» згуртував тренінг

19 Вересня 2016
Активні викладачі і студенти Луцького національного технічного університету долучилися до триденного тренінгу-марафону в рамках реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP спільно з Active Citizens Ukraine.

Тренінг відбувся 16-18 вересня, повідомляють організатори.

Програма тренінгу «Активні громадяни» орієнтована на формування лідерського потенціалу і покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу та соціальної відповідальності з метою досягнення цілей сталого розвитку та академічної доброчесності на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Тренінг включає в себе 5 основних компонентів: «Я: ідентичність і культура»; «Я і ти: міжкультурний діалог»; «Ми разом: локальна і глобальна громада»; «Планування соціальної дії»; «Реалізація соціальної дії».
Протягом триденного тренінгу учасники охопили важливі проблеми досягнення академічної доброчесності в ЛНТУ, а на завершальному етапі - планування соціальної дії, команди з учасників тренінгу обговорили грантові пропозиції, які фінансуватимуться SAIUP та Британською Радою.
Вчишся працювати в команді і висловлювати свою думку. Не боїшся її відстоювати. Бо в всіх думка водночас різна, але водночас однакова. Ми - команда. І це кльово. Вмієш бачити проблеми і шляхи їхнього вирішення! Проект дуже надихає. Хочеться дійсно покращувати своє місто, університет, і не бути байдужим», - розповіла Юліанна Скоп, студентка 3 курсу, ФОФ.

«Нас було багато, і ми не змогли всі добре перезнайомитись, хочеться більше часу.Тренінг вдався, ми весело і цікаво провели час. Дуже сподобались енерджайзери і невеличкі вправи, які навчили нас спілкуватись з людьми, погляди яких дуже різні.І, нарешті, я зрозумів що таке Академічна доброчесність!», - поділився враженнями від тренінгу Ігор Масло, студент 3 курсу, ФКНІТ.

Найкращі проекти можуть бути втілені в ЛНТУ уже з жовтня 2016 року.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter