• банер чікос

Вуличні художники з Луцька розмальовували у столиці... бойлери

07 Вересня 2017
Першими вихідними вересня у Києві розпочався конкурс серед українських стрітартерів «ProstoArt». Серед учасників були й лучани.

Цього разу їм довелося працювати не з величезними площами, стінами, муралами, а із звичайними побутовими бойлерами. На першому етапі стрітартери зі Львова, Луцька, Києва та Кам’янського (Дніпропетровська обл) змагалися за звання найкреативнішого художника, пишуть ІА Волинські Новини.

Тема малюнка для відтворення на бойлері була вільною. Джерелом натхнення для митців слугували публічні простори: хаби, театри, музеї. Саме туди пізніше передадуть розмальовані бойлери. Крім того, по завершенню змагання відбудеться виставка всіх готових робіт у столичному «Музеї води», де всі охочі зможуть познайомитися із результатами конкурсних праць українських стрітартерів.Сергій Радкевич зЛуцька, який зараз живе у Львові, теж з цікавістю прийняв пропозицію щодо участі. Хоч він і має великий досвід вуличного мистецтва, а його роботи виставляються по всьому світу, але з циліндричною формою та фарбопультом з акриловими фарбами працює вперше.

«Ідея конкурсу мені сподобалась, бо дуже подібна паралель була у 80х роках в Німеччині, де компанія BMW запросила відомих художників розмалювати спорткари. Власне, це практика Європи, яка передбачає пошуки нових рішень і вона цілком актуальна в Україні», - каже Сергій.Зазвичай художник працює з великими полотнами, цікавиться персоналізованою іконою і залюбки працює на закинутих об’єктах.

Андрій Кальков з Луцька – знаний автор в Україні і за кордоном запевняє, що працювати на очах публіки не дивина. Зізнається, що найчастіше цікавляться мистецтвом стріт-арту діти, які не лише спостерігають, але і просять спробувати інструменти художника. Розмальований ним об’єкт перейде до публічного простору FreudHouse.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter