​Волинянка змагається за титул найкрасивішої студентки України

16 Листопада 2017
Волинянка Анастасія Ковалюк готується до участі в конкурсі «СтудМіс України», де боротиметься за корону переможниці та звання найкрасивішої студентки України.

Анастасія - випускниця Володимир-Волинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей». Нині ж дівчина студентка 3-го курсу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, пише Район.Володимир-Волинський.

У вільний від навчання час Настя встигла закінчити модельну школу, тому іноді бере участь у рекламних зйомках, різноманітних дефіле та показах.Зараз Анастасія активно готується до конкурсу «СтудМіс України», фінал якого відбудеться уже цієї суботи в столиці.

Паралельно користувачі Фейсбук можуть взяти участь в голосуванні за «СтудМіс України - Інтернет». Для того, щоб підтримати волинянку, слід перейти за цим посиланням і в коментарях написати її прізвище та ім'я - Анастасія Ковалюк.

Довідково:
«СтудМіс України» - це всеукраїнський конкурс краси, кмітливості і таланту серед найвродлвіших студенток України. «СтудМіс України»- єдиний з усіх існуючих конкурсів краси в Україні, який охоплює всі регіони України. Кожен рік обирають переможницю «СтудМіс України», яка представляє Україну на всесвітньому конкурсі World Miss University.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter