27 годин поспіль: на Волині чоловік здійснив грандіозний забіг. ФОТО

29 Листопада 2021

Військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Микола Луговий здійснив ультрамарафон на честь 7-ї річниці створення військової частини, яку військовий колектив відзначатиме 10 грудня.

Про це повідомляє «Діло».

27 листопада, 22-річний військовий спортсмен фінішував біля парку Слов’янський у Володимирі-Волинському, звідки стартував напередодні. Відстань у 270 км, з Володимира-Волинського до Львова й у зворотному напрямку, воїн здолав за 27 годин, хоча попередньо планував значно більший час. Біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули б на м’язи, і бігти тоді важче.

Бігуна супроводжувала машина з їжею та медичною допомогою. Перекушував хлопець майже на ходу та майже не зупинявся протягом всієї дистанції.

«Ура, я це зробив, думав це займе більше часу, але все склалось дуже добре. Під кінець біг набагато повільніше, десь останні 20 кілометрів, але загалом дистанція далась з легкістю і комфортом. На фініші мене чекали мої побратими. Дякую всім за підтримку і віру. Фізкульт ура», – каже Микола.

По дорозі хлопець навіть знімав розмовні Stories у свій Instagram, де мотивував своїх читачів такою силою духу. Зараз бігун відпочиває та вже готується до наступних забігів.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter