Волинський митрополит змусив повикидати з книгарні російські книги

16 Лютого 2016
Поки на Сході йде боротьба з російським агресором, на Волині ж борються з російською книгою. Цікавий випадок розповіла волинська телеведуча Лариса Андрійчук на своїй сторінці у Facebook.

Мовить дівчина про те, що днями зайшла до книгарні «На Волі», приміщення якої нині орендують у єпархії УПЦ КП, і помітила, що «на стелажах поріділо». Виявляється – з полиць прибрали всі російські книги.

Як розповіли продавчині, до них зайшов владика Михаїл і змусив усі російські книги прибрати. «Кричав, кажуть, що кожна книжка – це патрон, який стріляє в українського солдата», – переповідає Лариса Андрійчук.

На запитання «Таблоїду Волині» в чому ж, власне, річ завідувач видавничого відділу «Ключі» Волинської єпархії УПЦ КП Дмитро Головенко пояснив: «Я знаю, що митрополит так думає та дотримується думки, що в час війни з країною агресором, їхні товари не варто допускати в Україну».

За словами видавця, в країні ведеться інформаційна війна, а це може бути відображено і в книжковій продукції. «Ми говоримо про книги, які можуть навіть не нести явної загрози, але вона в них є. Любов української дівчини до російського офіцера вже можна розцінити, як засіб впливу на свідомість», – сказав він.

Окрім того, Головенко додав, що в магазинах є позначка про те, що товар з Росії, а ось в книгарнях її нема.
0

Читати ще

Коментарі

петро

Охренив пип. вид безкарности.

Лучанин

"Таблоїд Волині", для чого ви

Апологет

Хай спершу повикидає зі своєї

Апологет

Навіть на центральному фото

Амадеус

Який піп, такий прихід!

включимозги

А ти хотів щоб він говорив як

Анонім

А коли виготовлялася?

Анонім

То ходи в КГБістську

Америкос

Сша передали нацгвардіі

Апологет

Приблизно в той самий час, що

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter