Волинський митрополит змусив повикидати з книгарні російські книги

16 Лютого 2016
Поки на Сході йде боротьба з російським агресором, на Волині ж борються з російською книгою. Цікавий випадок розповіла волинська телеведуча Лариса Андрійчук на своїй сторінці у Facebook.

Мовить дівчина про те, що днями зайшла до книгарні «На Волі», приміщення якої нині орендують у єпархії УПЦ КП, і помітила, що «на стелажах поріділо». Виявляється – з полиць прибрали всі російські книги.

Як розповіли продавчині, до них зайшов владика Михаїл і змусив усі російські книги прибрати. «Кричав, кажуть, що кожна книжка – це патрон, який стріляє в українського солдата», – переповідає Лариса Андрійчук.

На запитання «Таблоїду Волині» в чому ж, власне, річ завідувач видавничого відділу «Ключі» Волинської єпархії УПЦ КП Дмитро Головенко пояснив: «Я знаю, що митрополит так думає та дотримується думки, що в час війни з країною агресором, їхні товари не варто допускати в Україну».

За словами видавця, в країні ведеться інформаційна війна, а це може бути відображено і в книжковій продукції. «Ми говоримо про книги, які можуть навіть не нести явної загрози, але вона в них є. Любов української дівчини до російського офіцера вже можна розцінити, як засіб впливу на свідомість», – сказав він.

Окрім того, Головенко додав, що в магазинах є позначка про те, що товар з Росії, а ось в книгарнях її нема.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter