Поки на Сході йде боротьба з російським агресором, на Волині ж борються з російською книгою. Цікавий випадок розповіла волинська телеведуча Лариса Андрійчук на своїй сторінці у Facebook.
Мовить дівчина про те, що днями зайшла до книгарні «На Волі», приміщення якої нині орендують у єпархії УПЦ КП, і помітила, що «на стелажах поріділо». Виявляється – з полиць прибрали всі російські книги.
Як розповіли продавчині, до них зайшов владика Михаїл і змусив усі російські книги прибрати. «Кричав, кажуть, що кожна книжка – це патрон, який стріляє в українського солдата», – переповідає Лариса Андрійчук.
На запитання «Таблоїду Волині» в чому ж, власне, річ завідувач видавничого відділу «Ключі» Волинської єпархії УПЦ КП Дмитро Головенко пояснив: «Я знаю, що митрополит так думає та дотримується думки, що в час війни з країною агресором, їхні товари не варто допускати в Україну».
За словами видавця, в країні ведеться інформаційна війна, а це може бути відображено і в книжковій продукції. «Ми говоримо про книги, які можуть навіть не нести явної загрози, але вона в них є. Любов української дівчини до російського офіцера вже можна розцінити, як засіб впливу на свідомість», – сказав він.
Окрім того, Головенко додав, що в магазинах є позначка про те, що товар з Росії, а ось в книгарнях її нема.
Схожі публікації
Усі книги Роберта Гріна — це серйозні твори, в яких автор подає глибокий аналіз інформації та розкриває перед читачами складні зв’язки між членами суспільства та різними владними інституціями в умовах сучасних реалій.
13 Листопада 2024
У низці кав’ярень Луцька з’явилися мінібібліотеки, аби популяризувати читання серед мешканців міста.
04 Липня 2024
Письменник, художник та військовослужбовець Анатолій Дністровий презентував у Луцьку трилогію: «Сіра пейна», «Привиди» та «Перший кий будича».
27 Травня 2024