Весільна сукня здавна вважалася ледь не наймагічнішим та найсимволічнішим елементом гардеробу. Наші предки шили весільне вбрання, дотримуючись різних канонів, ритуалів і традицій, обираючи певну тканину, нитки, візерунки. І після одруження зберігали його, як зіницю ока, адже вірили, що в ньому криється запорука міцного шлюбу.
Сучасні наречені ставлять до весільних суконь простіше. Нині мало хто лишає вбрання, частіше його здають напрокат або ж взагалі продають. Проте, виявляється, роботи це не рекомендується.
Волинська біоенергетик
Олена Лихвачук стверджує, що продана або позичена весільна сукня може стати причиною розпаду сім’ї або навіть загибелі нареченої, яка цю сукню віддала.
– Весільне вбрання – ритуальне. Воно купується або шиється для важливої та знакової події в житті молодят. Наречена у цій сукні бере шлюб, дає присягу на вірність чоловікові, приймає таїнство вінчання та започатковує своє родинне вогнище. Усі емоції, відчуття, переживання лишаються в одязі, як у такій собі скрині. Тому потрібно, щоб в день весілля молодят переповнювала радість та щастя. Після одруження сукню потрібно заховати і в жодному випадку не передавати в чужі руки, – переконує біоенергетик.
Зі слів пані Олени, віддавши весільну сукню, можна запросто віддати і своє сімейне благополуччя. Окрім того, часто бувші у вжитку обрядові сукні купують для дівчат, які трагічно загинули або померли від хвороби, так і не побувавши у шлюбі. В таких випадках ситуація може мати вкрай негативні наслідки для жінки, яка продала сукню.
– Ви ніколи не можете бути впевненою, кому віддаєте своє плаття. Хто ця людина, яка його у вас купує, яка вона, з якими намірами це робить, наскільки доброчесним та щирим має бути її шлюб. Передаючи їй енергію своєї сім’ї, ви на невидимому підсвідомому рівні можете запустити механізм руйнування свого власного сімейного життя. Бували випадки, коли померла «наречена» затягувала за собою першу власницю сукні, а то і її чоловіка, адже наречені на тому світі теж хочуть мати жениха, – пояснює пані Олена.
Буває й так, що весільну сукню зберігають, і коли в подружжя народжується дівчинка, віддають її дочці як придане. Однак, зважати потрібно на те, яке життя у вас було в шлюбі й чи бажаєте ви такого своїй дитині.
Якщо вам все ж таки немає де зберігати сукню, можна використати її в оригінальні способи: перешити на коктейльне або вечірнє вбрання або ж влаштувати цікаві фотосесії, наприклад хуліганську «Trash the Dress».
[img data=def]16_08_2016_12062268/wedding-dress-168979_960_720.jpg[/img]
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].