Відомий письменник Іван Корсак зустрівся з волинськими викладачами та студентами

26 Квітня 2017
Текст: Ольга ХОЛОДНА

У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася творча зустріч професорів, викладачів та студентів із письменником Іваном Корсаком.

Мистецьке свято під назвою «Територія слова Івана Корсака» організувала доктор філологічних наук, професор Зінаїда Пахолок.

Також на захід завітали студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького педагогічного коледжу.

Програма дійства була цікавою й насиченою, а спілкування – невимушеним й безпосереднім. Читачі романів Івана Феодосійовича мали змогу порозмовляти з автором, поділитися враженнями від його історичних романів «Діти Яфета» та «Запізніле кохання Миклухо-Маклая», обговорити проблематику його творів та дізнатися більше про видатних українських постатей.

Також у заході взяли участь самодіяльні та професійні артисти, які підготували оригінальні поетичні й хореографічні номери. А актори театру-студії «ГаРмИдЕр» розіграли міні-сценку за уривком із роману Івана Корсака «Перстень Ганни Барвінок».

«Читання є одним із найвагоміших показників культури, тож на важливості книг у житті людини слід наголошувати не лише на лекціях, а й поза ними, – вважає ініціаторка заходу Зінаїда Пахолок. – Завдяки спілкуванню з такими видатними письменниками, як Іван Корсак, молоді люди збагачуються духовно та пізнають українську історію».
0

Читати ще

Коментарі

студент

І розповів як добре йому

викладач

Зустріч і справді була

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter