В центрі Луцька відкрили унікальну виставку

20 Жовтня 2016
У четвер, 20 жовтня, у центрі Луцька відбулася презентація виставки «Воїни. Історія українського війська».

Розробив проект Український інститут національної пам'яті, а реалізувала його у Луцьку громадська організація «Вільні люди Волинь» за сприяння відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міської ради.

Експозиція налічує 20 двометрових плакатів із зображенням одностроїв та зброї українських воїнів у різні історичні епохи.
Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук розповів, що виставку відкрили у рамках Програми національно патріотичного виховання дітей та молоді Луцька.

Співробітник Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук наголосила, що виставка є унікальним проектом, адже зображує усі етапи історії українського війська від давніх часів і до сучасності.

«Ми сьогодні пишаємося українським військом, яке обороняє нашу землю від російської агресії. Але так склалося протягом нашої історії, що дуже мало нам розповідали за всі етапи визвольної боротьби. Тож сьогодні ми маємо унікальний шанс допомагати воїнам та вивчати нашу славну історію та традиції», – підкреслила історик.
Представниця громадської організації «Вільні люди Волинь» Тетяна Лишневець розповіла, що виставку планують надалі передавати школам у районні центри.

«Будемо звертатися до органів місцевого самоврядування, якщо вони будуть зацікавлені залюбки надаватимемо для експонування проект у районних центрах та школах», – зазначила активістка.

Виставка «Воїни. Історія українського війська» діятиме на Театральному майдані до кінця жовтня.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter