У Луцьку задля порятунку дівчинки продають прапор України з автографом Вакарчука

30 Травня 2017
Учасник АТО з Луцька Володимир Бабій продає прапор України з автографом лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука задля порятунку маленької волинянки.

Кошти будуть передані родині ковельчанки Анастасії Абрамчук, яка потребує дорогого лікування, її діагноз - гліобластома стовбурових відділень головного мозку диффузного характеру, йдеться на сторінці, створеній для збору коштів у Facebook.

"Продам Прапор України з Автографом Святослава Вакарчука. [ Океан Ельзи ] + фото також з автографом !!!! Кошти відамо на лікуваня маленькій дитині Насті !!!!! Початкова ціна 300 гр. Люди не будьте байдужими будь ласка", - пише Володимир.

Наразі прапор купили, та повернули назад.

"Той, хто купив, подарував мені назад! А я хочу ще раз перепродати, нехай дитина лікується", - йдеться у дописі.Ще рік тому Настуся пішла в перший клас в Ковелі. Дуже добре навчалася, любила співати і малювати… Тішилися успіхами дитини маленький братик Миколка, мама Світлана та тато Сергій – вправний будівельник.

Біда прийшла несподівано в грудні 2016.. Саме 5 місяців тому – в дитини перекосило очі і батьки кинулися до лікарів. Діагноз страшний – пухлина стовбуру головного мозку. Дівчинку поклали до Волинської дитячої обласної лікарні і негайно призначили опромінювання та темодал.. 27 сеансів по 1.8 Грейс.. Після 13 курсів дитині стало гірше – відняло ліву сторону, відняло мову.. Лікування та опромінювання зупинили…

Батьки кинулися обивати пороги провідних дитячих онкологів та нейрохірургів України. Результати однозначні – по нашому українському протоколу пропонують лише опромінювання… Ніяких операцій в Україні не зроблять... Надії на одужання дитини немає. В цей же час тато почав шукати для Настусі дитячі онкоклініки за кордоном.

На сьогодні, зголосилися прийняти дівчинку Ізраіль та Туреччина. Батьки з об”єктивних причин обрали Туреччину. Диво, але як раз днями в турецькій клініці “LIV HOSPITAL Ulus” після успішної операціії відновлюється хлопчик Стасик Лисенко з таким самим діагнозом!

Клініка “LIV HOSPITAL Ulus” виставила рахунок 45 971$! Але час спливає, поки збираються кошти, дитині стало гірше, від препаратів та довгого лежання скаче тиск, здувся живіт, почався кашель.. Останє МРТ діагностувало гідроцефалію. Єдине, що тішить, - до Настусі повернулася мова.. Сьогодні - ціна дитячого життя 45 971$, ми намагаємося якнайшвидше зібрати кошти і дати дитині шанс...

КАРТКА ПРИВАТУ тата Абрамчук Сергій Петрович 4149 4996 4811 1977


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter